اخبار

آخرین فرصت مشارکت در ایران پلاست: ۱۶ اردیبهشت ماه

اکثر شرکت های مشارکت کننده در نمایشگاه هفتم ایران پلاست در مهلت مقرر هزینه مشارکت را پرداخت کردند و چند شرکتی که هنوز هزینه مشارکت را کامل پرداخت نکرده اند، فقط تا شانزدهم اردیبهشت فرصت دارند.
بسپار به نقل از ستاد خبری ایران پلاست می نویسد: براساس اعلام دبیرخانه دایمی نمایشگاه ایران پلاست تقریبا تمام شرکت های مشارکت کننده در نمایشگاه ایران پلاست هفتم بطور کامل هزینه مشارکت خود را پرداخت کرده اند.
براساس این اعلام درصورتی که چند شرکت باقی مانده در این هفته در خصوص تسویه حساب کامل هزینه مشارکت خود اقدام نکنند ، رزرو غرفه آنها باطل می شود و برای رزرو دوباره در اختیار سایر علاقه مندان به مشارکت در نمایشگاه ایران پلاست هفتم قرار می گیرد.
پیشتر فرصت پرداخت کامل هزینه مشارکت نمایشگاه یک بار تمدید شده بود و این بار پس از اتمام این فرصت ، قطعا ثبت نام شرکت هایی که تسویه حساب نکرده اند، لغو خواهد شد .
همچنین شرکت هایی که از این پس برای شرکت در نمایشگاه اقدام به رزرو غرفه می کنند باید در یک پرداخت هزینه کامل مشارکت را پرداخت کنند.
فضای نمایشگاهی در این دوره از ایران پلاست ۳۵۰۰ متر نسبت به دوره قبل افزایش یافته است و در این دوره برای اولین بار دو سالن مجزای ۶ و ۷ برای شرکت های خارجی در نظر گرفته شده است. هفتمین دوره نمایشگاه ایران پلاست دوم تا ینجم تیرماه در تهران برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا