اخبار

آديداس با كيسه هاي پلاستيكي خداحافظی کرد

بسپار می نویسد، شركت توليدكننده‌ي محصولات ورزشي آديداس تلاش به عدم استفاده از كيسه هاي پلاستيكي در فروشگاه‌هاي مربوط به خود در سراسر دنيا كرده است.

اين حركت بخشي از حركت بزرگ جهاني مبني بر تلاش براي برطرف كردن آلودگي هاي زيست محيطي و اقيانوسي در اثر حضور پلاستيك ها مي باشد. يك شركت آلماني به نام Herzogenaurach فعاليتي به نام “جمعيتي براي اقيانوس‌ها” را به منظور برطرف كردن يا كاهش آلودگي‌هاي اقيانوس ها آغاز كرده است.

طبق گفته‌ي نماينده‌اي از شركت آديداس، مشاركت در پروژه‌ي “جمعيتي براي اقيانوس‌ها” آغازي براي ارزيابي مجدد توليدات اين شركت بوده و اتمام مصرف كيسه هاي پلاستيكي در فروشگاه‌ها حركتي ابتدايي از كارهاي صحيح در راستاي اين هدف مي باشد. به همين دليل شركت آديداس از عدم استفاده از كيسه هاي پلاستيكي با عنوان “اولين قدم” براي مشاركت با اين حركت جهاني نام مي برد. طبق گفته ي اين شركت، اين همكاري باعث تحكيم رابطه با مشتريان شده چراكه آن ها نيز خود را در اين راه حل براي بهبود شرايط در آينده موثر تلقي مي كنند.

شركت آديداس اضافه كرده است كه : با استفاده از پلاستيك هاي اتلافي در توليد منسوجات مصرفي در محصولات خود به اين حركت زيست محيطي خود ادامه خواهد داد. طبق پيش‌بيني‌هاي انجام شده اين حركت تا سال 2016 آغاز خواهد شد. طبق گفته ي شركت آديداس اين همكاري بايد داراي سه ركن اساسي ارتباطات و آموزش، پژوهش و نوآوری و فعاليت مسقيم در برابر آلودگی های پلاستیکی اقیانوس ها باشد.

در واقع “جمعيتي براي اقيانوس‌ها” به عنوان فضايي براي افراد خلاق، متفكر و پيش‌رو محسوب شده كه در كنار هم جمع شده تا به حفظ آگاهي در مورد زيبايي و حساسيت منحصر به فرد اقيانوس ها كمك كنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا