اخبار

آریا پلیمر موفق به دریافت لوح تقدیر از ستاد ویژه توسعه فناوری نانوریاست جمهوری شد

بسپار می نویسد، شرکت آریا پلیمر پیشگام به سبب ترویج فناوری نانو در صنعت پلیمر و کامپوزیت موفق به دریافت لوح تقدیر از ستاد ویژه توسعه فناوری نانوریاست جمهوری شد

این شرکت با ارسال یاد داشتی برای بسپار و عنوان این موفقیت خاطر نشان کرد: شرکت های علاقه مند به استفاده از فناوری نانو جهت بهبود کیفیت محصولات خود و استفاده از تسهیلات حمایتی در نظر گرفته شده از طرف ستاد ویژه توسعه فناوری نانو می توانند به آدرس اینترنتی این شرکت به نشانی www.AriaPolymer.irمراجعه کنند تا اطلاعات تکمیلی را در این زمینه کسب نمایند.

شرکت دانش بنیان آریا پلیمر پیشگام(طراح، مشاور و مجری ایده های دانش بنیان) با تکیه بر متخصصان آشنا به مسائل روز دنیا به ویژه نانوتکنولوژی از سال 1387 آغاز به فعالیت نموده است. از این رو همکاری های نزدیکی را با ستاد ویژه توسعه فناری نانو ریاست جهموری به عنوان کارگزار آن ستاد جهت ترویج این علم نوظهوردر صنعت پلیمر انجام داده است تا در پیشبرد شعار ستاد”تولید ثروت و افزایش کیفیت زندگی مردم ” گام کوچکی برداشته باشد. لوح تقدیر ستاد به پاس سهم به سزای این شرکت در بسط و گسترش کاربردی فناوری نانو به ویژه برگزاری صدها دوره آموزشی در دانشگاه های معتبر و صنایع بزرگ کشور و همچنین انجام موفق پروژه های تجاری سازی این تکنولوژی در صنعت پلیمر به این شرکت اعطا شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا