اخبار

آغاز احداث کارخانه تولید مخازن CNG در قم

بسپار به نقل از ایران کامپوزیت می نویسد، با سرمایه گذاری یک ایرانی ساکن ترکیه، شرکتی در پارک علم و فناوری قم تاسیس خواهد شد که قرار است در سال آینده کارخانه تولید مخازن سی ان جی نوع چهارم (تمام کامپوزیت با لاینر پلیمری) تولید نماید.

قرار است در این واحد (شهرک صنعتی شکوهیه قم) 200-150 هزار انواع مخازن برای مصارف صنعت خودرو سازی نفت و گاز، کپسول آتش نشانی، غواصی و اکسیژن تولید و به کشورهای مختلف صادر شود. اگرچه در خبر پخش شده از صدا و سیما، محل فعلی تولید مخازن، شهر قم اعلام شده بود، اما اخبار تکمیلی حاکی از آن است که این شرکت که در سال 86 پیشرفت آن 50% اعلام شده بود، یکسال دیگر راه اندازی خواهد شد و محل فعلی تولید مخازن، کشور ترکیه می باشد. آقای حسین یعقوب پور سرمایه گذار این طرح معرفی شده اند. شرکتهای توسعه بین المللی آستانه هیدژ و مخزن گستران روان، شرکتهایی هستند که در این طرح از آنها نام برده شده است.
یادآور می شود، چندی پیش نیز در استان چهارمحال و بختیاری، با سرمایه گذاری یکهزار و 300 میلیارد ریال و 31 میلیون یورو ارزی، کارخانه مخازن کامپوزیتی پویا سفید دشت افتتاح شده بود. ظرفیت این واحد صنعتی 200 هزار مخزن صد لیتری اعلام شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا