اخبار

آغاز تعمیرات اساسی در مجتمع پتروشیمی جم

بسپار به نقل از شانا می نویسد، رئیس مجتمع پتروشیمی جم گفت: طبق برنامه زمان‌بندی شده عملیات اورهال مجتمع پتروشیمی جم از بیستم مهرماه آغاز و به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت.
رئیس مجتمع پتروشیمی جم در مورد عملیات اورهال اظهار کرد: مهم‌ترین کارهایی که در این بازه زمانی انجام خواهد شد tip flare ، تعویض درام ٩٠٩، تعویض درام‌های ١٢١ و ١٢٢ دیکوک درام، اصلاح خط DC ، نصب کمپرسور ١٠٢، نصب الکتروموتورهای کمپرسور ٣٠١، تعویض مکانیکال سیل و تعویض سیستم ESD است.

مهندس حسنعلی پاکروان افزود: عملیات اورهال و پیش نیازهای مربوط به تعویض سیستم‌های ESD به مدت چهارده روز و با حضور نمایندگان شرکت یوکوگاوا در حال انجام بوده و توسط اداره مهندسی تعمیرات انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: مهم‌ترین مسئله در انجام عملیات اورهال ایمنی است و به کلیه بخش‌ها و پیمانکاران اعلام شده که ایمنی اولویت اول کاری آن‌ها باشد و همه افراد ملزم به رعایت دستورالعمل‌های ایمنی مجتمع هستند.

برپایه این گزارش طبق برنامه هماهنگ شده از طرف شرکت ملی صنایع پتروشیمی، عملیات اورهال همزمان با شرکت پتروشیمی جم، در شرکت‌های پارس و برزویه نیز در حال انجام است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا