اخبار

اتمام پیش ثبت نام نمایشگاه ایران پلاست/ بررسی امکان ثبت نام جا مانده ها

هادی زنوزی در گفت و گو با خبرنگار بسپار ضمن اعلام این خبر به بیان جزئیاتی در این خصوص پرداخت
زنوزی اعلام کرد که در مرحله پیش ثبت نام نهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست ۴۴۱ شرکت بصورت مستقل ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۰۶ شرکت در بخش مواد اولیه، ۲۲۵ شرکت در بخش محصولات، ۸۲ شرکت در بخش ماشین آلات و ۲۸ شرکت در بخش خدمات فعال هستند.
آقای زنوزی همچنین در این گفت و گو به تعداد شرکت های داخلی و خارجی شرکت کننده نیز اشاره کردند و گفتند که در بخش مواد اولیه شاهد حضور ۹۵ شرکت داخلی و ۱۱ شرکت خارجی، در بخش محصولات ۲۲۴ شرکت داخلی و یک شرکت خارجی، از ۸۲ شرکت در بخش ماشین آلات ۶۵ شرکت داخلی و ۱۷ شرکت خارجی و در بخش خدمات ۶۵ شرکت داخلی و ۱۷ شرکت خارجی هستیم.

امکان ثبت نام برای شرکت هایی که موفق به ثبت نام نشده اند امروز بررسی می شود

آقای زنوزی ضمن اشاره به درخواست های شرکت هایی که موفق به ثبت نام نشده اند گفت امروز در جلسه ستاد اجرایی این موضوع بررسی می شود و احتمال دارد یک روز در هفته آتی امکان ثبت نام برای این شرکت ها در نظر گرفته شود

اقای زنوزی در بخش پایانی صحبت خود از شرکت هایی که موفق به ثبت نام نشده اند درخواست کرد با دبیرخانه نمایشگاه تماس بگیرند، چرا که تعداد شرکت ها در تصمیم گیری برای تعیین فرصت ثبت نام مجدد موثر است.

لازم به ذکر است ثبت نام، جانمایی و واریز وجه ثبت نام از ۱ تیر آغاز خواهد شد.

در این مدت پس از بررسی درخواست های ارسال شده، در صورت نقص اطلاعات، ستاد اجرایی با شرکت های ثبت نام کننده تماس می گیرد و پس از رفع نواقص پیش ثبت نام آن شرکت ها کامل می شود.

پس از این مرحله، همه ثبت نام کنندگان می توانند از اول تیر با ورود در سایت با استفاده از نام کاربری و رمز عبور اختصاص داده شده، نسبت به جانمایی و واریز هزینه غرفه خود اقدام نمایند.

جزئیات روند ثبت نام و واریز وجه در بخش ریالی و ارزی در اطلاعیه های ستاد اجرایی اعلام خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا