اخباراخبار ویژه

اختصاصی بسپار از چایناپلاس/ Arburg و رونمایی از کاربردهای جدید سیلیکون مایع LSR در ChinaPlas 2024

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر در CHINAPLAS 2024، شرکت Arburg محصولی با محوریت یک Allrounder الکتریکی از سری Golden Electric، با سامانه رباتیک خطی Flexlift 10 ارائه کرده تا تولید دقیق و مقرون به صرفه شیرهای ساخته شده از سیلیکون مایع (LSR) را نشان دهد.
با وجود نیروی گیره 1000 کیلونیوتن، سیلندر LSR و تجهیزات خلاء، دستگاه قالب گیری تزریقی الکتریکی Allrounder 470 E Golden Electric شیرهای ساخته شده از سیلیکون مایع را برای استفاده در خودروها تولید می‌کند.

قطعات LSR با کارایی بالا
مواد Elastosil از Wacker، با سختی Shore 50 A، در برابر گرما و محیط مقاوم است. این ماده همچنین دارای انعطاف پذیری خوب و عملکرد مداوم بالا است.
با استفاده از یک قالب 8 حفره ای از شریک چینی Gaoyuan، هشت قطعه از جنس LSR با وزن 0.8 گرم در هر کدام را می‌توان در یک چرخه حدود 55 ثانیه تولید کرد. تزریق بدون spruel است و مستقیماً از طریق یک سامانه راهگاه سرد پنوماتیک انجام می‌شود. یک سامانه رباتیک خطی Flexlift 10 به آرامی قطعات قالب گیری شده را از قالب جدا می‌کند و آن‌ها را روی یک تسمه نقاله قرار می‌دهد.

سامانه رباتیک خطی Flexlift فقط در آسیا
سامانه‌های رباتیک خطی Flexlift به طور خاص برای بازار آسیا طراحی شده است. از آنجایی که این سامانه‌ها ارتفاع کم و طراحی تلسکوپی دارند، برای فضاهای محدود مناسب هستند.
سروو موتورهای قدرتمند تضمین می‌کنند که محورهای ورودی قالب عمودی بسیار پویا و دقیق هستند و امکان حذف سریع، حرکات دقیق و بدون لرزش و زمان‌های چرخه کوتاه را فراهم می‌کنند.
Flexlift در شش نسخه با بارهای 5، 10 یا 15 کیلوگرمی و با شرایط یک یا دو محور ورود به قالب موجود است. Flexlift 10 با بار 10 کیلوگرمی در CHINAPLAS 2024 به نمایش گذاشته شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا