اخبار

اختصاصی بسپار/ فشار بر روی تجارت پلیمرها در اروپا

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر در اروپا، انجمن فرآیندکاران پلاستیک اروپایی (EuPC) در سال ۲۰۱۵ تشکیل شد. این انجمن به منظور کوتاه کردن فاصله ی میان اعضا در اروپا در سال ۲۰۱۵ شکل گرفت. هدف از این انجمن ایجاد و نگهداری از ارتباطی خوب بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان پلیمرها و افزودنی ها در اروپا بود و به دنبال وضعیت فاجعه باری که در طول نیم سال اول سال ۲۰۱۵ وجود داشت، ایجاد شد.

نظارت بر اظهارات تولیدکنندگان پلیمر در جهان توسط اتحادیه ی اروپا، زنگ خطر را درباره ی افزایش مشکلات تولیدگنندگان پلیمر در انتهای سال ۲۰۲۰ به صدا در می آورد. به ویژه در حوزه ی تامین پلی الفین ها و PVC این وضعیت بدتر شده است. این موضوع با عث شده است که شرکت های تبدیل کننده برای دریافت مواد اولیه ی خود و ثبات چرخه ی تولید محصولات با مشکل مواجه شوند. Ron Marsh، رئیس هیئت مدیره ی این انجمن دراتحادیه ی اروپا بیان می کند: ما در حال نظارت بر توسعه ی واحدهای تولیدی هستیم تا مطمئن شویم صنعت تیدیل پلیمرها همچنان با قوت در حال فعالیت است و قصد داریم از تکرار سال ۲۰۱۵ دیگر جلوگیری کنیم. 

بعضی از واحدهای تامین کننده ی پلیمر بسیار در تنگنا قرار دارند و تبدیل کنندگان پلیمر برای تامین مواد اولیه ی خود با قیمت متعادل با مشکل مواجهند. این شرکت ها مجبورند محصولات خود را با قیمت بالاتری به مصرف کنندگان بفروشند. واسطه ی بین شرکت های تامین کننده پلیمر و مصرف کنندگان، بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط هستند که در حال حاضر در وضعیت بسیار بدی به سر می برند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا