اخبار

اختصاصی بسپار/ معرفی یک رویداد صنعتی Arburg Technology Days 2024

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر برای برگزاری رویداد صنعتی Arburg Technology Days 2024 به مناسبت 25 سال فناوری، بیش از 5100 مهمان از سراسر جهان راهی لوسبورگ آلمان شدند. این رویداد با دانش و تخصص متمرکز Arburg تا کنون بیش از 40 نمایشگاه به علاوه دیجیتالی سازی، خودکار سازی و ارائه راه حل‌ها داشته است و الهام بخش بیش از 100000 بازدید کننده از 50 کشور در این مدت بوده است. این رویداد از 13 تا 16 مارس (23 تا 26 اسفند 1402) در آلمان برگزار شد.

دکتر کریستوف شوماخر، معاون بازاریابی جهانی در آربورگ گفت: «ما از رویداد ۲۰۲۴ بسیار راضی هستیم. با وجود شرایط سخت اقتصادی در سراسر جهان و نمایشگاه‌های تجاری NPE و Chinaplas در آمریکای شمالی و آسیا، مشتریانی از بیش از 40 کشور به Lossburg آمدند، زیرا می‌دانستند که ما با پاسخ به تمام سؤالات آن‌ها به ایشان کمک خواهیم کرد و نوآوری‌هایی را که می‌توانند ارزش افزوده واقعی ارائه دهند، به نمایش خواهیم گذاشت».
مشتریانی که به دنبال یک ماشین هیدرولیک سطح پایه با نسبت قیمت/عملکرد بسیار جذاب، عملکرد بالای ثابت شده و نیازهای انرژی به میزان قابل توجهی کاهش یافته بودند، با یک نوآوری جالب شگفت زده شدند. زیرا در این رویداد دستگاه جدید Allrounder Golden Edition ASH به نمایش گذاشته شد که در آن به لطف سروو موتورهای بهینه شده و سرعت کنترل شده، انرژی مورد نیاز را می‌توان بسته به فرآیند تا 50 درصد کاهش داد. دستگاه‌های‌ 270 و 320 از پایان سال 2024 عرضه خواهند شد.

40 نمایشگاه: تخصص و کاربردهای متنوع آربورگ در فرآورش پلاستیک
آربورگ تخصص خود را در فرآورش پلاستیک به نمایش گذاشت و نکات برجسته برنامه شامل موارد زیر است:
• فرآیند ساخت و ساز سبک Mantara جدید، که فوم فیزیکی را با قالب گیری فشرده سازی تزریقی و ضربه انبساط ترکیب می‌کند. نتیجه تا 60 درصد نیروی گیره کمتر و 30 درصد قطعات سبک تر با ساختار فوم همگن است.
• فناوری فیلم IMD با کیفیت بالا برای تزئینات و پانل‌های کنترل با Allrounder 820 A
• فرآورش بازیافت پس از مصرف (PCR) Systalen® با دستگاه Allrounder 720 A
• تولید 70000 المان آب بندی LSR در ساعت توسط Allrounder 520 A با قالب 256 حفره‌ای
• قالب گیری تزریقی دو جزئی ایمن برای مواد غذایی ساخته شده از PCB و LSR با Allrounder More 2000.

آربورگ دقیقاً 30 سال است که راه حل‌های خودکارسازی و محصولات آماده به کار خود را ارائه می‌دهد و تعدادی از پروژه‌های فعلی مشتری مرتبط با این موضوع بار دیگر در رویداد 2024 این شرکت به نمایش گذاشته شد. برای مثال یکی از نمونه‌های آن Allrounder 370 A با سامانه رباتیک خطی بود.
تجهیزات عملیاتی چاپ سه بعدی و قطعات تقویت شده با الیاف کربن از دیگر مواردی بودند که شرکت به بازدیدکنندگان ارائه کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا