اخباراخبار ویژه

اختصاصی بسپار/ سی و یکمین نمایشگاه بین المللی فرآورش و بسته بندی آسیا ProPak Asia 2024

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر  سی و یکمین رویداد تجاری ProPak Asia رویداد تجاری پیشرو در آسیا برای فناوری فرآورش و بسته بندی، با تعهد به پلتفرمی منحصر به فرد برای پویایی و تنوع در بسته بندی غذا و نوشیدنی، کشاورزی، مراقبت های شخصی، لوازم آرایشی و بهداشتی و داروسازی است. این رویداد به عنوان یک مرکز گردهمایی برای مدیران صنعت، صاحبان مشاغل، مبتکران و متخصصان عمل می‌کند و طیف جامعی از تعاملات را از منابع فناوری مواد و ماشین‌آلات گرفته تا محصول و مشاوره مالی تسهیل می‌کند. شرکت کنندگان می‌توانند دیدگاه های ارزشمندی در مورد روندهای بازارهای نوظهور به دست آورند و مشارکت های جدید ارزشمندی ایجاد کنند.

ایستادن یعنی جا ماندن و بیش از هر زمان دیگری در چشم انداز کسب و کار پویای امروزی حقیقت دارد. ماندن در خط مقدم رقابت مستلزم توسعه‌ی مستمر، به ویژه در فرآورش و بسته بندی است. ProPak Asia به عنوان یک بستر حمایتی حیاتی اهمیت دارد و تلاش می‌کند تا کسب و کارها را برای مقابله با چالش‌ها با راه حل‌های پیشرفته، پایدار و مقرون به صرفه توانمند کند.

حوزه‌های متمرکز بر صنعت در این رویداد، از جمله فرآورش، بسته بندی، نوشیدنی‌ها و دارو، آزمون‌ها و آزمایشگاه، راه حل‌های بسته بندی تا تدارکات و انبارداری در کنار هم پلتفرم جامعی برای ProPak Asia تشکیل خواهند داد.
نوآوری در ProPak Asia 2024 در کانون توجه قرار می‌گیرد و راه حل های پیشرفته و فناوری‌های پیشرو از شرکت‌های
ProPak Asia 2024 رویداد به‌عنوان سکوی پرشی برای کسب‌وکارها عمل می‌کند تا از توانمندی‌های خود و فرصت‌ها استفاده کنند. با پذیرش این اصول اصلی، نقش آفرینان صنعت نه تنها به خواسته‌های کنونی پاسخ می‌دهند، بلکه آینده‌ای پایدارتر و بهتر را نیز شکل می‌دهند. این رویداد که شامل همایش‌ها، فرصت‌های شبکه‌سازی، اشتراک‌گذاری دانش و محتوای آموزنده است، کسب‌وکارها را به ابزارهایی مجهز می‌کند تا بازارهای پویای جهانی و منطقه‌ای را به طور مؤثر هدایت کنند و آن‌ها را برای دستیابی به اهدافشان توانمند می‌سازد.

رویداد امسال نیز در ادامه‌ی حرکت موفق سال قبل که تعداد قابل توجهی از شرکت کنندگان و غرفه داران را در سراسر جهان به بررسی ویژگی های برجسته ی مختلف، همایش‌ها و 8 حوزه ی متمرکز بر صنعت کشاند، پیش خواهد رفت. این رویداد با ترویج ایده‌پردازی، نوآوری، سرمایه‌گذاری و در نهایت دستیابی به موفقیت پایدار، به حفظ مشاغل در خط مقدم صنعت تولید اختصاص دارد.

ProPak Asia 2024 از 12 تا 15 ژوئن (۲۳ تا ۲۶ خرداد ۱۴۰۳) در BITEC در بانکوک تایلند برگزار خواهد شد.
ProPak Asia به عنوان بخشی از تعهد به کاهش ردپای کربن اعلام کرده است که برای بیش از 90٪ رویداد برق تجدیدپذیر خریداری کرده است. همچنین نزدیک شدن به استانداردهای بهداشتی و ایمنی پیشرفته در ProPak آسیا پس از COVID-19 با تضمین سلامت و ایمنی همه‌ی شرکت کنندگان از طریق اقدامات و روش‌های غربالگری در جهت برگزاری رویدادی بهداشتی، سازنده و سازمان‌دهی‌شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا