اخباراخبار ویژه

اختصاصی بسپار/ AkzoNobel پوشش پودری جدیدی جهت موتورسیکلت ها معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر AkzoNobel اعلام کرد که تولید محصول Interpon A3000 را آغاز کرده است. این پوشش پودری برای حفاظت قسمت های مختلف بدنه ، طوقه چرخ و بخش های تزیینی وسایل نقلیه دو چرخ توسعه داده شده است. این محصول توسط صنایع OEM تست شده و از نظر عملکردی مورد تایید قرار گرفته است. یکی از مزایای این محصول کمک به حفظ محیط زیست می باشد.

این پوشش پودری بصورت تک لایه اعمال می شود و خواص عملکردی عالی ایجاد می کند. بنابراین هزینه ها را کاهش می دهد و باعث کاهش مصرف انرژی در فرآیند اعمال می گردد. یک نسخه با دمای پخت پایین تر و مصرف کمتر انرژی نیز موجود می باشد. این پوشش در دمای پایین تری پخت می شود و به کاهش مصرف انرژی کمک می کند. با توجه به نیاز طراحان OEM به زیبایی ظاهری این محصول در رنگ های زیبا، درخشان و با جلوه متالیک در دسترس می باشد.

دوام پوشش پودری یکی از مزایای آن می باشد که مانع خوردگی می شود. همچنین این پوشش پودری در برابر بنزین ، روغن و سایر مواد شیمیایی مقاوم می باشد و به حفظ ظاهر رنگ برای مدت طولانی کمک می کند. این پوشش دارای مقاومت خوبی در برابر برخورد سنگریزه ها می باشد. همچنین در برابر حرارت از سطح مخافظت می کند. به گفته Gustavo Carvalho مدیر بخش اتومبیلی AkzoNobel Powder Coatings ، این سامانه تک لایه به کاهش هزینه های مشتریان کمک می کند. زیرا زمان اعمال کوتاهتر می شود. این پوشش های پودری ظاهر بسیار زیبایی ایجاد می کنند که مورد دلخواه صنایع OEM می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا