اخباراخبار ویژه

اختصاصی بسپار/ Arkema فناوری های جدید خود را در PaintIndia به نمایش گذاشت

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر Arkema در نمایشگاه PaintIndia 2024 پیشرفت ها و فناوری های جدید خود را به نمایش گذاشت. PaintIndia 2024 از تاریخ 22 تا 24 ماه February در Mumbai هند برگزار شد. Arkema فناوری های پایه آب جدید با استفاده از مواد اولیه زیستی تولید کرده است.

این فناوری های جدید عبارتند از: -رزین های پایه آب زیستی Synaqua : این رزین ها حاوی مواد تجدیدپذیر تا 97 درصد می باشند. این رزین ها دارای ترکیبی از خواص عملکردی پوشش های بر پایه الکید و مزایای فرمولاسیون های پایه آب می باشند. در این محصول جدید میزان نشر ترکیبات خطرناک کاهش پیدا کرده است و میزان تولید دی اکسید کربن به حداقل رسانده شده است. – افزودنی های زیستی crayvallac: این افزودنی حاوی مشتقات کرچک و افزودنی های زیستی بر پایه پلی آمید می باشد.

میزان مواد زیستی این افزودنی ها از 60 تا 100 درصد می باشد. این اصلاح کننده های رئولوژی جایگزین مناسبی برای محصولات فسیلی می باشند. Arkema اکریلیک های زیستی و محصولات پودری خود را نیز معرفی کرد. Arkema محصولات مورد استفاده در پوشش های پشت بام را نیز معرفی کرد. این محصولات باعث صرفه جویی در مصرف انرژی شده و دمای داخل ساختمان را خنک نگه می دارند. این محصولات شامل ترکیبی از دو رزین می باشند: – Kynar Aquatec _ Encor : یک اکریلیک امولسیونی الاستومری جهت کاربرد های مقاوم در برابر آب. صنایع با مشکل افزایش هزینه انرژی و سختگیرانه تر شدن قوانین زیست محیطی مواجه می باشند.

Arkema با ارائه محصولات Sartomer UV-LED و فناوری های پخت شونده با اشعه الکترونی به حل این مشکلات کمک کرده است. این محصولات دارای VOC پایینی می باشند. رزین های Reafree جهت پوشش های پودری با دمای پخت پایین استفاده می شوند. این رزین ها میزان نشر دی اکسید کربن را کاهش داده و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا