اخباراخبار ویژه

اختصاصی بسپار/ Elementis دو اصلاح کننده رئولوژی جدید برای پوشش کاغذ معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر Elementis دو اصلاح کننده رئولوژی جدید با نام های تجاری RHEOLATE 125P و RHEOLATE 185P را معرفی کرد. این دو افزودنی برای استفاده در پوشش های کاغذ و مقوا طراحی شده اند. در کاربرد های پوشش کاغذ تعادل بین رئولوژی و حفظ آب اهمیت بالایی دارد. RHEOLATE 125P و RHEOLATE 185P برای ساده کردن عملیات پوشش دهی توسعه داده شده اند.

با استفاده از این افزودنی ها می توان وزن پوشش را بطور دقیق کنترل کرد در حالیکه از مهاجرت بایندر به بیس کاغذ جلوگیری می گردد. هر دو محصول برای جایگزینی غلظت دهنده های سلولزی طراحی شده اند. RHEOLATE 125P یک امولسیون اکریلیکی متورم شونده با قلیا می باشد. این افزودنی دارای قدرت غلظت دهندگی بالا و قیمت مناسب می باشد. این غلظت دهنده سنتزی نوع ASE باعث ایجاد ویسکوزیته بهینه ، استفاده آسان و حفظ آب خوب می شود. بنابراین راه حل مناسبی برای پوشش های با کیفیت جهت کاغذ و مقوا می باشد. RHEOLATE 185P یک غلظت دهنده سنتزی نوع HASE می باشد. این غلظت دهنده باعث ایجاد ویسکوزیته بهینه ، استفاده آسان و حفظ آب خوب می شود. این مایع دارای ویسکوزیته پایینی می باشد و برای پوشش های کاغذ و مقوا ایده آل می باشد.

ویژگی های اصلی این دو افزودنی عبارتند از: – اصلاح بهینه ویسکوزیته – استفاده آسان و ساده بودن فرآیند غلظت دهندگی – حفظ آب خوب برای ایجاد پوشش پایدار و با کیفیت بالا – دارا بودن تاییدیه برای کاربرد هایی که در تماس مستقیم با مواد غذایی هستند. هر دو محصول دوستدار محیط زیست بوده و فاقد APEO و VOC می باشند. میزان اجزای فعال آنها 25 تا 30 درصد می باشد. این افزودنی ها می توانند با سایر اصلاح کننده های رئولوژی بصورت ترکیبی استفاده شوند. RHEOLATE 125P و RHEOLATE 185P می توانند بعنوان آخرین جزء در تولید پوشش های کاغذ ، اضافه شوند. آنها را می توان بطور مستقیم بدون رقیق سازی یا خنثی سازی اولیه استفاده کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا