اخبار

اختصاصی بسپار/ Evonik دو ضد کف جدید برای رنگ های ساختمانی معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر Evonik در ACS 2024 دو ضدکف جدید با نام های تجاری TEGO Foamex 16 و TEGO Foamex 11 معرفی کرد. این افزودنی های جدید برای پوشش های ساختمانی پایه آب طراحی شده اند. TEGO Foamex 16 یک ضد کف بر پایه سیلوکسان می باشد.

این ضد کف یک تعادل استثنایی بین کارایی و سازگاری (بویژه در پوشش های با PVC کم تا متوسط) ایجاد می کند. TEGO Foamex 11 یک ضد کف بر پایه سیلوکسان می باشد. این ضد کف برای استفاده در پوشش های با PVC بالا بهینه سازی شده است. میزان اجزای فعال آن حدود 15 درصد می باشد. این ضد کف یک جایگزین دوستدار محیط زیست برای ضد کف های بر پایه روغن معدنی می باشد. طراحی این دو محصول جدید نشان دهنده اهمیت محیط زیست برای Evonik می باشد. این ضد کف ها دارای VOC و SVOC بسیار پایینی می باشند و فاقد حلال ها یا روغن های معدنی می باشند. بعلاوه TEGO Foamex 16 حاوی 25 درصد مواد زیستی می باشد.

استفاده از این ضد کف ها آثار منفی پوشش ها و جوهر ها بر روی محیط زیست را بدون فدا کردن کیفیت و خواص عملکردی کاهش می دهد. ضد کف ها یکی از اجزای اصلی در فرمولاسیون پوشش ها می باشند. آنها مانع ایجاد کف در حین تولید ، تخلیه و اعمال رنگ می گردند. کف می تواند باعث ایجاد عیوبی چون سوزنی شدن یا حفره ای شدن در فیلم رنگ گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا