اخباراخبار ویژه

اختصاصی بسپار/ Evonik یک هاردنر جدید برای کاربردهای دریایی معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر Evonik یک هاردنر اپوکسی جدید با نام تجاری Ancamine 2844 به محصولات خود اضافه کرد. این هاردنر برای کاربرد های plural component spray طراحی شده است.

این هاردنر یک آمین آلیفاتیک می باشد که بسیار سریع سخت می شود و برای شرایط سخت شامل دمای پایین و رطوبت بالا مناسب است. این هاردنر در پوشش های حفاظتی و دریایی استفاده می شود. Ancamine 2844 بسیار سریع سخت می شود و برای کاربرد در دما های پایین (حدود °C 5) مناسب می باشد. این هاردنر برای پوشش دهی در زمستان و اعمال در دما های پایین ایده آل می باشد.

Ancamine 2844 مقاومت شیمیایی بالایی دارد و از سطح در برابر خوردگی محافظت می کند. این محصول می تواند در آزمون مه نمکی تا 300 ساعت دوام بیاورد. به همین دلیل یک انتخاب ایده آل برای پوشش های دریایی و حفاظتی سریع سخت شونده می باشد. به گفته Christian Schmidt رئیس بخش Crosslinkers شرکت Evonik ، تمرکز این شرکت بر روی نوآوری و بهبود عملکرد می باشد و Ancamine 2844 با توجه به نیاز های مشتریان طراحی و تولید گردیده است. به گفته Osama Arabi Katbi رئیس Epoxy Curing Agents ، عملکرد عالی Ancamine 2844 در دما های پایین و رطوبت های بالا بدون فدا کردن خواص ظاهری و مقاومت شیمیایی یک تغییر دهنده بازی در صنایع پوشش های صنعتی می باشد. Ancamine 2844 از سه ماهه دوم سال 2024 در سراسر جهان در دسترس خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا