اخبار

اختصاصی بسپار/ Shin-Etsu رزین سیلیکونی پایه آب سریع خشک شونده جدیدی معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر Shin-Etsu Chemical یک شرکت ژاپنی تولید کننده مواد شیمیایی است که فعالیت خود را در سال 1926 با تولید کود های شیمیایی آغاز کرده است. این شرکت دارای حدود 25000 کارمند می باشد. Shin-Etsu Chemical رزین سیلیکونی جدیدی را توسعه داده است.

این رزین با نام تجاری KRW-6000 به بازار عرضه می شود. این رزین جدید فاقد امولسیفایر ها می باشد. KRW-6000 یک رزین سیلیکونی پایه آب سریع سخت شونده می باشد. رزین های سیلیکونی به دلیل عملکرد عالی از جمله مقاومت حرارتی و مقاومت آب و هوایی خوب در رنگ ها و پوشش ها استفاده می شوند. در سال های اخیر انتظارات از رزین های سیلیکونی پایه آب افزایش یافته است. در رزین های سیلیکون پایه آب متداول از امولسیفایر ها استفاده می شود. محصولات پایه آب حاوی امولسیفایر در مقایسه با رزین های سیلیکونی پایه حلال فیلمی با خواص ضعیف تر تشکیل می دهند. بعلاوه زمان خشک شدن و سخت شدن آنها طولانی تر می باشد. رزین های KRW-6000 Series دارای خواص فیلم عالی می باشند و می توانند با حرارت دادن به سرعت سخت شوند. ویژگی های اصلی این رزین های سیلیکونی جدید به شرح زیر می باشد: – این رزین فاقد امولسیفایر می باشد و فیلمی با مقاومت عالی در برابر آب ایجاد می کند.

پس از سخت شدن یک فیلم سیلیکونی غیر آلی ایجاد می شود. این رزین دوام و مقاومت آب و هوایی عالی ایجاد می کند. به همین دلیل بعنوان بایندر در رنگ های با مقاومت آب و هوایی بالا استفاده می شود. – این رزین فاقد حلال های آلی می باشد. تنها ماده ای که در واکنش سخت شدن آن تولید می شود آب می باشد. آب بخار می شود و یک فیلم فاقد چسبندگی ایجاد می شود. – در دمای محیط به سرعت خشک می شود و این فرآیند بوسیله حرارت 80 تا 150 درجه سانتیگراد برای مدت چند دقیقه قابل تسریع شدن می باشد. – این رزین یک فیلم با سختی بالا (سختی 4H ) ایجاد می کند. انواع منعطف تر نیز قابل دسترس می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا