اخباراخبار ویژه

اختصاصی بسپار/پیش بینی بازار جهانی بوتانل تا سال ۲۰۲۵

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر  بازار جهانی نرمال بوتانل در سال ۲۰۲۰ حدود ۳.۱ میلیارد دلار بوده است و پیش بینی می شود این میزان تا سال ۲۰۲۵ به ۴ میلیارد دلار برسد.

به دلیل افزایش فعالیت های ساختمانی و افزایش تقاضا برای پوشش ها در صنایع مختلف، تقاضا برای نرمال بوتانل در حال افزایش می باشد. به هر حال قوانین سختگیرانه و محدودیت ها در مصرف این ماده چالش بزرگی می باشد. به همین دلیل استفاده از بوتانل مشتق شده از مواد اولیه زیستی در حال افزایش می باشد. بیشترین مصرف نرمال بوتانل در تولید بوتیل اکریلات می باشد. بوتیل اکریلات در تولید کوپلیمر های مختلف استفاده می شود. این کوپلیمر ها در کاربرد هایی شامل رزین ها و دیسپرسیون های مورد استفاده در رنگ ها، دیسپرسیون های پایه آب جهت پارچه، وارنیش ها، جوهر های چاپ و چسب ها استفاده می شوند.

بنابراین افزایش تقاضا برای رنگ ها و پوشش ها ، چسب ها ، منسوجات ، پلاستیک ، کاغذ و سایر صنایع باعث افزایش مصرف بوتیل اکریلات می گردد. بنابراین افزایش فعالیت های ساختمانی نقش مهمی در افزایش تقاضا برای بوتیل اکریلات و در نتیجه نرمال بوتانل خواهد شد. پیش بینی می شود که در دوره زمانی ذکر شده بیشترین مصرف نرمال بوتانل در منطقه APAC باشد. رشد بازار در این منطقه عمدتا به گسترش شهر ها و صنایع در این منطقه مربوط می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا