اخبار

اختلاس در شرکت پلی پروپیلن جم/ متهم بازداشت شد

بسپار/ایران پیمر پرونده اختلاس شرکت پلی پروپیلن جم با دستگیری فرد اختلاس کننده در عصر روز چهارشنبه، وارد مرحله ای تازه تر شد و احتمالا پای افراد دیگر را نیز به میان بکشد.

فردی در قسمت فروش محصولات شرکت پلی پروپیلن جم واقع در عسلویه اقدام به اختلاس ۲ میلیون درهم کرده بود که با تلاش نیروهای سازمان بازرسی استان بوشهر و دادستانی عسلویه بازداشت شد. /آوای بوشهر

متعاقب این خبر پلی پروپیلن جم اطلاعیه ای در روز پنج شنبه صادر کرد:

شرکت پلی پروپیلن جم پیشرو در عرصه تولید مشتقات نفتی است که با تلاش کارکنان پاکدست و خدوم خود یکی از مجموعه‌های سرآمد و اثرگذار در صنعت می باشد.

بی‌تردید از جمله سیاست‌های کلان شرکت پلی پروپیلن جم شفافیت و تعامل همه جانبه با دستگاه‌های نظارتی بوده که در این راستا بازرسان محترم سازمان بازرسی کل کشور با هماهنگی و همکاری این شرکت در مجموعه مستقر و درحال بررسی و بازرسی عملکرد شرکت در ادوار گذشته می‌باشند.

در خصوص خبر منتشر شده به اطلاع می‌رساند که فرد دستگیر شده بیش از ۴ سال است که با شرکت پلی پروپیلن جم قطع همکاری نموده و عناوین اتهامی وی مربوط به دوره‌های گذشته است.

شرکت تولیدی پلی پروپلین جم ضمن جدیت در ماموریت اصلی در راستای حفظ منافع سهامداران و ذینفعان همواره ارزیابی عملکرد و پایش رفتار نیروی انسانی خود را مدنظر قرار داده و در برخورد با هرگونه کوتاهی و تخلفی درنگ نخواهد کرد.

پرواضح است به میزانی که در امر تولید و خلق ارزش اقتصادی جدیت داشته به همان میزان و بلکه افزون‌تر به حفظ و ارتقای آرمان های این سازمان منجمله سلامت، پاکدستی، قانونمداری و گزارش صحیح باور داریم؛ از این رو وظیفه ذاتی هر سازمان است که در نهایت شفافیت، پایش عملکردی به ویژه عملکرد کارکنان را در دستور کار خویش قرار دهد تا در راستای تقویت و تعمیق اخلاق، ارزش ها و فرهنگ سازمانی(EVC)  بتواند گام های بنیادین و عملیاتی رو به جلو را بردارد.

همچنان که تاکنون یکی از افتخارات ما در شرکت پلی پروپیلن جم همکاری و تعامل سازنده با اصحاب و خانواده گرانقدر رسانه بوده است، ضمن پاسداشت تلاش‌های بی‌بدیل این عزیزان، از این به بعد نیز خواهیم کوشید این تعامل و همکاری را ارتقاء بخشیده و از ظرفیت عظیم اصحاب رسانه در راستای معرفی و تبلور ظرفیت‌های این شرکت ارزش آفرین بیش از پیش بهره ببریم.

با تشکر

روابط عمومی و امور بین الملل

شرکت پلی پروپیلن جم

منبع: نفتی ها

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا