اخبار

ارایه دستگاه‌های جدید قالب‌گیری تزریقی توسط شرکت WITTMANN BATTENFELD

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار می نویسد، شرکت WITTMANN BATTENFELD اقدام به فروش دستگاه‌های قالب‌گیری تزریقی به گروه Oldrati نموده است. این دستگاه‌ها شامل یک سامانه AIRMOULD و روبات‌های WITTMANN می‌باشد. هشت مورد از دستگاه‌های قالب‌گیری تزریقی تحویل داده شده مجهز به فناوری LSR است.

بمنظور ساخت محصولات تولیدی در گروه Oldrati، بیش از ۴۰۰ دستگاه قالب‌گیری تزریقی در این شرکت مشغول بکار بوده و نیروی نگهدارنده آن بین kN ۴۰۰۰۰-۵۰۰ متغیر است. از نکات حائز اهمیت این گروه حین خرید دستگاه‌های جدید می توان به در نظر گرفتن بازدهی انرژی، قیمت و خدمات پس از فروش قابل اطمینان اشاره کرد.

اولین فروش شرکت WITTMANN BATTENFELD به گروه Oldrati پس از نمایشگاه Fakuma 2014 صورت پذیرفت. پس از فروش دستگاه سری SmartPower 120/525، دستگاه‌های دیگری از سری EcoPower نیز بفروش رسید. علاوه بر این گروه Oldrati اقدام به نصب و راه‌اندازی سامانه AIRMOULD نموده است که در آن قالب‌گیری تزریقی با اعمال فشار گاز داخلی همراه است. دستگاه‌های سری SmartPower از مزیت‌هایی نظیر بازدهی بالای انرژی، دقت بالا، کاربری آسان و طراحی مناسب با حجم حداقل و سرعت بالای دستگاه برخوردار است.

گروه Oldrati، واقع در ایتالیا، به تولید محصولات ساخته شده از لاستیک، رزین‌های سیلیکونی و پلاستیک‌های گرمانرم مشغول است. علاوه بر این، تولید محصولات چندسازه‌ای نظیر محصولات حاوی فلز و لاستیک نیز تولید می‌گردد. در حال حاضر، بیش از ۱۳۰۰  نفر در گروه Oldrati مشغول بکار بوده و فروش سال ۲۰۱۵ این گروه برابر ۱۱۹ میلیون یورو برآورد شده است. محصولات این شرکت در بخش‌های مختلفی از صنعت همچون صنعت خودروسازی، وسایل خانگی، نفت و گاز و سامانه‌های گرمایش مورد استفاده قرار می گیرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا