اخبار

از ایران پلاست: توان و قدرت لازم برای حضور در بازارهای جهانی را دارا هستیم

محمد مهدیزاده مدیر عامل شرکت شفاف شیمی است. وی به خبرنگار بسپار گفت: در سال 1385 شرکت در شهرک صنعتی لوشان و با تولید انواع فیلم های پلی اتیلن، پریفرم، بطر و درب بطری به بهره برداری رسید که هدف ما از همان ابتدا توسعه صنعت بسته بندی و تأمین محصولات مورد نیاز صنایع بود. با تکیه بر اصول مشتری گرایی و تجارت برنده برنده موفق به فروش حداکثری محصولات خود در 23 استان کشور و همچنین چهار کشور همسایه خود شویم. ما به منظور توسعه بیشتر بازار فروش خود ظرفیت تولید را افزایش داده و با ایجاد زیرساخت های لازم اعم از خرید ماشین آلات با کیفیت اروپایی و توسعه فضای تولیدی متناسب با کار پروانه بهره برداری به شماره 24/3474 در تاریخ 19/02/1389را کسب و با ظرفیت بیشتری کار را ادامه دادیم.
مهدیزاده در خصوص محصولات تولیدی این شرکت گفت: پریفرم دهانه 30 : 15.5 و 30، 28 : 21 ، 45 ، گرم شفاف ، آبی و با رنگ سفارشی و پوششی، درب دهانه 28 گازبند، درب دهانه 30 آب بند ( با رنگ سفارشی )، تولید بطری و نایلون شرینک محصولاتی هستند که ما به مشتریان خود ارایه می کنیم.
وی در خصوص برگزاری نمایشگاه ایران پلاست جاری افزود: ترافیک سایت نمایشگاه و کمبود زمان برای ثبت نام اینترنتی در کنار سرعت پایین اینترنت روند کار را با سختی روبرو کرده بود. نمایشگاه از اهمیت خوبی به واسطه حضور شرکت و بازدیدکنندگان خارجی برخوردار است و معتقدم این رویداد باید باید توسط نهادها و اشخاص مرتبط با صنعت که از بازار شناخت نسبی دارند برگزار شود، برای تبلیغات نیز باید از رسانه ملی بهره بیشتری برد.
مدیر عامل شفاف شیمی پلاست در ادامه صحبت های خود با اعلام آمادگی این شرکت برای تامین بسته بندی های مورد نیاز صنایع غذایی و غیر غذایی با کیفیت و قیمتی رقابتی گفت: از تمامی تولید کنندگان جهت بازدید از امکانات تولیدی خود دعوت می کنم.
وی در انتهای صحبت افزود: با توجه به پتانسیل کشور ایران در خصوص تولید مواد اولیه صنعت و به لحاظ مرزهای جغرافیایی مناسب پتانسیل خوبی در رابطه با تولید و صادرات انواع محصولات پلیمری در خاورمیانه و آسیای میانه برای ما وجود دارد، در واقع ما توان و قدرت لازم برای حضور در بازارهای جهانی را دارا هستیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا