اخبار

از ایران پلاست: دقت پلاست و عرضه ماشین تزریق با گیره کاملا متمایز

شرکت دقت پلاست تهران در سال ۱۳۳۲ توسط خسرو صدیقیان بنیانگذاری و تاسیس گردید و در حال حاضر نیز توسط امیر هوشنگ صدیقیان مدیریت می شود. این شرکت فعالیت خود را در زمینه ساخت و تولید دستگاه های تزریق پلاستیک از دیرباز آغاز نموده و امروزه از دانش فنی بسیار بالایی در زمینه ساخت و تولید این نوع دستگاه ها برخوردار است. از سال ۱۳۵۳ همزمان با فعالیت در زمینه ماشین سازی در انجام فرآیندهای تزریق پلاستیک و سایر عملیات های مرتبط، محدوده کاری خود را توسعه داده و در حال حاضر دامنه فعالیت های این شرکت شامل تولید قطعات مختلف خودرو، قطعات صنعتی گوناگون، تولید لوازم خانگی و سایر قطعات پلیمری از ۱۰ گرم تا ۴۰۰۰۰ گرم می¬باشد.
مدیریت این شرکت در راستای جلب رضایت مشتریان، بهبود و ارتقای کیفیت، بر این عقیده است که الزامات و نیازمندی-های مشتریان می¬بایست در سازمان مورد توجه قرار گرفته و با هدف ارتقای رضایت آنان از طریق ارائه محصولات با کیفیت تحویل بموقع تولید بدون نقص، قیمت مناسب و حفظ اموال مشتری انتظارات آنان برآورده شود.
از این رو برای نیل به اهداف خود و با بکار گیری الگوی بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ایزو ۲۰۰-۹۰۰۱ بعنوان گام نخست، در گامهای بعدی با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مدرن، نیروی انسانی متخصص و کارآمد و کسب دانش فنی روز بتواند گام های موثری در جهت ارتقاء سطح کیفی محصولات تولیدی خود بردارد. مدیریت و کارکنان این شرکت با اعتقاد به این اصل که همیشه حق با مشتری بوده و برآورد نیازمندی¬های آنان جزء اهداف اصلی شرکت می باشد در جهت ارایه بهتر خدمات یاد شده تلاش می کنند.
آقای صدیقیان در گفت و گو با مجله بسپار ناشر رسمی خبرنامه نمایشگاه ایران پلاست هدف خود را از شرکت در این نمایشگاه، ارایه محصولات جدید تولیدی شرکت دقت پلاست و ارایه توانمندی¬های علمی و فنی این شرکت در صنعت پلاستیک ابراز کرد. این شرکت ماشین¬های تزریق پلاستیک با مکانیزم گیره کاملا متمایز نسبت به نمونه¬های موجود در بازار را در نمایشگاه عرضه کرده است. شرکت دقت پلاست معتقد است که هنوز نمایشگاه ایران پلاست در مقایسه با نمایشگاه های بزرگ دنیا و منطقه ضعیف می¬باشد و امیدوار است که شرکت¬های داخلی شرکت¬کننده در نمایشگاه نیز برای رسیدن به این منظور خود را ارتقا بخشند.
به منظور آشنایی بیشتر با محصولات شرکت از غرفه ۲۴ سالن ۶ بازدید نمایید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا