اخبار

از ایران پلاست: پس از ۳۰ سال نامی شناخته شده و قابل اعتماد هستیم

شرکت رنگچی شیمی ارایه دهنده انواع پیگمنت های ارگانیک ( آلی) و این اورگانیک ( معدنی) اکسیدهای آهن، کروم اکسید تیتانیوم، رنگهای سالونت (solvent dyes) سفیدکننده های چشمی (optical brithner) است. امینی مدیر عامل بازرگانی رنگ چی شیمی در خصوص نحوه تاسیس این شرکت به بسپار، ناشر روزنامه رسمی نمایشگاه ایران پلاست می گوید: بازرگانی رنگ چی در سال ۱۳۶۲ فعالیت خود را به شکل سنتی در بازار تهران به عنوان یک واحد تامین کننده مواد اولیه صنایع رنگ، پلاستیک، نساجی، چاپ و ساختمان آغاز کرد و در شهریور ۱۳۷۹ با توجه به اعتماد مشتریانمان و تجربه ای که در طول دو دهه کسب کرده بودیم با ارایه سرویس های بهتر شرکت را از حالت سنتی به بازرگانی تبدیل و بر همین اساس اولین نمایندگی رسمی را اخذ کردیم.
امینی در ادامه صحبت هایش به سابقه ۳۰ ساله این شرکت اشاره کرده و می گوید: هم اکنون ما نامی شناخته شده و قابل اعتماد در صنعت هستیم و تامین کنندگان بزرگ مواد اولیه و ماشین آلات در دنیا در کنار مصرف کنندگان نهایی و صاحبان صنایع در داخل کشور با اطمینان به همکاری با ما می پردازند. در حال حاضر ما نمایندگی رسمی چندین شرکت اروپایی و آسیایی معتبر را بر عهده داریم و از طرفی نیز رابطه نزدیک و تنگاتنگی با تامین کنندگان بزرگ مواد اولیه بر قرار کرده ایم.
وی با ذکر اینکه از طریق انجمن مستربچ ایران اقدام به شرکت در نمایشگاه کرده اند، می گوید : ایران پلاست از نظر تعداد غرفه داران و بازدیدکنندگان از جایگاه والاتری نسبت به سایر نمایشگاه های منطقه برخوردار است، اعتقاد دارم باید ائتلافی از انجمن های صنعت برگزار کننده این رویداد باشد که اولین ثمره این کار خصوصی شدن و تخصصی تر شدن آن است که قطعا منجر به نتایج بهتری برای صنعت خواهد بود. یکی از نقاط ضعفی که هم اکنون شاهد آن هستیم ارتباط کم این نمایشگاه با سایر نمایشگاه های معتبر در دنیا است، می توان از طریق اجاره غرفه در این نمایشگاه های دیگر به معرفی ایران پلاست پرداخت.
امینی در خصوص عدم حضور این شرکت در چند دوره قبلی ایران پلاست با اشاره به کیفیت پائین سرویس های ارایه شده توسط مجریان نمایشگاه اعم از تهویه سالن ها، امکانات بهداشتی و … می گوید امسال نیز چون حق انتخاب دیگری نداریم و در حال معرفی محصول جدیدی برای صنایع مستربچ سازی هستیم حاضر به شرکت در نمایشگاه شدیم، از طرفی اجاره غرفه نیز کاملا ارزی بود.
امینی در انتهای صحبت های خود در خصوص آینده صنعت پلیمر می گوید: با توجه به آزاد سازی قیمتها فکر می کنم خیلی زود است که واکنش نهایی بازار را نسبت به این صنعت پیش بینی کرد اما این راه حل نهایی است به شرط اجرای صحیح آن و بدون رانت خواری.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا