اخبار

صندوق نوآوری برگزار می کند: کارگاه آموزشی مهارت های مذاکره استارت آپ ها با سرمایه گذاران خارجی

بسپار/ایران پلیمر از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی کارگاه آموزشی یادگیری مهارت‌های ارائه (pitch) نزد سرمایه‌گذاران بین‌المللی برگزار می‌شود.

 کارگاه آموزشی «یادگیری مهارت‌های ارائه (pitch) نزد سرمایه‌گذاران بین‌المللی» روز سه‌شنبه ۱۵ تیر ماه جاری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و همکاری ستاد توسعه فناوری‌های حوره اقتصاد دیجیتال برگزار می‌شود.

این کارگاه آموزشی شامل دو مرحله «چگونه ارائه تاثیرگذاری از استارت‌آپ خود به سرمایه‌گذار بین‌المللی داشته باشیم؟» و «چطور کسب و کارمان را در سطح بین‌المللی مقیاس پذیر (Scale) کنیم؟» است که با حمایت بلاعوض ۹۰ درصدی صندوق نوآوری برگزار می‌شود.

«تشکیل یک تیم مناسب»، «ایجاد یک استراتژی بازار قوی»، «توسعه محصول از ایده تا تولید متناسب با بازار» و «افزایش سرمایه: مدل‌های تامین مالی و مدل‌های رشد» از برنامه‌های این کارگاه آموزشی است.

کارگاه آموزشی «طراحی مدل کسب و کار و ارائه آن به سرمایه‌گذار»، توسط مربیانی از اکوسیستم نوآوری دانمارک به همراه نشست ارائه استارت‌آپ‌ها به سرمایه‌گذاران خارجی برگزار می‌شود.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، کارگاه «یادگیری مهارت‌های ارائه (pitch) نزد سرمایه‌گذاران بین‌المللی» روز سه‌شنبه ۱۵ تیرماه از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در سالن شیخ بهایی صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

ابسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا