اخبار

استعفای رییس اتاق بازرگانی ایران پذیرفته نشد

بسپار می نویسد، هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در پی استعفای محسن جلال پور از ریاست این نهاد بخش خصوصی، با صدور اطلاعیه ای، ضمن مخالفت با این استعفا، اعلام کرد که جایگاه وی را به رسم امانت تا بهبودی و سلامت کامل محفوظ نگه خواهد داشت و در این مدت عهده دار وظایف اتاق خواهند بود.
به گزارش ایرنا، در این اطلاعیه آمده است: از 24 خرداد سال 94 که دور هشتم اتاق ایران آغاز شد، تلاش مجدانه ای از سوی همه ارکان اتاق در یکی از مهمترین مقاطع تاریخی اقتصاد کشور آغاز شد. همچنین اتاق ایران برای پویایی اقتصاد کشور، همه همت خود را به کار بست و فعالیت های خود را در بهره گیری از بستر جدید کسب و کار کشور متمرکز کرد.
«در این خصوص نقش آقای جلال پور بسیار تعیین کننده و بی بدیل بوده است؛ اقدامات خستگی ناپذیر و مؤثر وی، در کنار احساس مسئولیت و عشق و علاقه به بخش خصوصی ایران بر کسی پوشیده نیست و خدمات ارزنده وی ماندگار خواهد بود.»
این اطلاعیه افزوده است: متأسفانه کسالت پیش آمده و نیاز به استراحت برای مدتی اتاق را از فعالیت آقای جلال پور محروم خواهد کرد. احساس مسئولیت پذیری و اعلام استعفا از جانب وی به هیأت نمایندگان اتاق ایران اقدام متواضعانه ای برای واگذاری تصمیم در چنین شرایطی به هیات نمایندگان به عنوان رکن عالی اتاق ایران بود. هیأت رئیسه اتاق ایران ضمن قدردانی از تلاش های رئیس اتاق، استعفای وی را به رسم امانت تا بهبودی و سلامت کامل محفوظ نگه خواهد داشت و در این مدت عهده دار وظایف اتاق خواهند بود.
در این اطلاعیه آمده است: ان شاء الله با حضور مجدد آقای جلالپور در هیات نمایندگان و تشریک مساعی با وی، تصمیم نهایی اتخاذ می شود؛ امید است اتاق ایران همچنان از وجود وی بهره مند شود.
به گزارش ایرنا، محسن جلال پور دیشب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با انتشار پیامی در کانال تلگرامی خود، استعفایش را از این مسوولیت اعلام کرد.
وی نایب رئیس دوره هفتم و رئیس کنونی اتاق کرمان است و از 14 ماه پیش با انتخاب هیات نمایندگان اتاق ایران به عنوان رئیس دوره هشتم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران انتخاب شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا