اخبار

اطلاعیه شماره ۲۸ – قابل توجه پیمانکاران غرفه های خودساز نهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

بسپار می نویسد، پیمانکاران غرفه های خودساز نهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست توجه داشته باشند

مدارک لازم جهت اخذ مجوز غرفه‌های خودساز
– برای اخذ مجوز از روز سه شنبه دهم شهریور ۱۳۹۳ لغایت چهارشنبه نوزدهم شهریور ۱۳۹۳ از ساعت ۹ صبح لغایت ۴ بعدازظهر به ستاد برگزاری به نشانی : بزرگراه چمران- محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران- سالن ۳۵ مراجعه نمایند. بدیهی است پس از تاریخ فوق از دریافت تقاضای جدید معذور است.

۱- نامه معرفی از طرف مشارکت کننده و حضور نماینده تام‌الاختیار شرکت غرفه ساز به همراه داشتن مدارک مهر شرکت جهت ممهور نمودن مقررات و فرم های اجرایی الزامی است.

۲- نقشه‌های اجرایی که باید اندازه گذاری شده در قطعه های A3 یا A4 هر کدام ۳ نسخه رنگی ( شامل : پلان– با مقیاس ۱۰۰/۱ ، نما، پرسپکتیو و نقشه جزئیات فنی) با قید طول-عرض- حداکثر ارتفاع و به همراه ذکر مصالح مصرفی جهت مونتاژ و برپایی غرفه مهمور به مهر مهندس ناظر و پیمانکار ساخت غرفه باشند .

۳- در زیر هر طرح می بایست علاوه بر موارد فوق عنوان نمایشگاه – نام مشارکت کننده و مشخصات طراح و مهندس ناظر در زیر نقشه ها درج گردد.

۴- هزینه متراژ طبقه دوم ، در صورتی که در طراحی غرفه پیش بینی شده باشد طبق مقررات نمایشگاهی به میزان نصف قیمت متراژ این طبقه (طبقه دوم) بر اساس تعرفه دریافت خواهد گردید.

۵- ۴ نسخه فرم الف ۱۰۲ تکمیل شده و مهر و امضاء شده مشارکت کننده، غرفه ساز، مهندس ناظر.

۶- ۴ نسخه فرم ب ۱۰۲ تکمیل شده دارای مهر و امضاء مشارکت کننده، غرفه ساز.

۷- تهیه و تنظیم فرم انشعاب برق (در لینک فرم‌ها و دستورالعمل)

۸- تهیه و تنظیم فرم انشعاب آب (در لینک فرم‌ها و دستورالعمل)

۹- تصویر برابر اصل مدرک مهندس ناظر.

۱۰- مهندس ناظر می بایست دانش آموخته رشته مهندسی عمران و معماری باشد.

۱۱- شرکت‌های غرفه ساز می‌بایست جهت اخذ مجوز نسبت به یک فقره چک تضمین تخلیه و خسارت بدون تاریخ در وجه شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران بدون درج کلمه و یا عبارت اضافه دیگری برابر با تعرفه ذیل به ستاد برگزاری نمایشگاه تحویل و اقدام نمایند. در صورت عدم رعایت هریک از بندهای مقررات عمومی نمایشگاه که منجر به اعمال جریمه از سوی واحدهای ذیربط در شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران شود، برگزارکننده پس از اعلام مورد تخلف به مشارکت کننده، چک تضمین را نقد ومبلغ جریمه مربوطه را از محل آن برداشت خواهد نمود.

از ۲۴ تا ۵۰ متر مربع
۳۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال
از ۵۰ متر مربع به بالا
۵۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال

۱۲- جهت اخذ مجوز غرفه سازی که شامل: تائیدیه، برق و … نسبت به پرداخت مبلغ ۱/۰۰۰/۰۰۰ ریال در وجه آقای مهرشاد صدیقی بانک کار آفرین به کارت شماره ۷۹۶۸ ۱۱۴۲ ۸۸۱۱ ۶۲۷۴ و یا به شماره شبا ۰۸ ۸۹۱۴ ۰۰۲۰ ۰۰۰۰ ۰۵۳۰ ۱۶ IR اقدام فرمایند.

۱۳- دستورالعمل امور فنی و عمومی نمایشگاه در داخل سایت به نشانی www.iranplast.ir جهت مطالعه قرار گرفته است.

با تشکر
ستاد برگزاری
نهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا