اخبار

اعتراض آقای غریبی به گزارش دوم بازرس تعاونی پلاستیک آقای شیرازیان

بسپار می نویسد، آقای غریبی رییس هیات مدیره شرکت سنی پلاستیک با ارسال یادداشتی به گزارش دوم بازرس تازه منتخب شرکت تعاونی صنایع پلاستیک، آقای شیرازیان که روز گذشته منتشر شده بود، اعتراض کرد. در این یادداشت آمده است:

آقای شیرازیان بازرس محترم تعاونی.من یک نسخه از گزارش حسابرسی تعاونی را دارم و تعجب میکنم چطور یکدفعه شما تغییر مسیر داده و خلاف های اشکار را تایید می کنید

۱ از ۱۷ هزار تن مواد دریافتی تعاونی چطور حدود ۷۰۰۰ تن را به ۶ نفر کد فروش فروخته است.

۲-مگر در بورس کالا مواد را جهت فروش به تعاونی داده اند؟ شما مشخص بکنید که کدوم یک مواد دریافتی را تولید کرده است؟

۳-وزارت دارایی بخاطر فروش به کد فروش هایی که در لیست سیاه هستند ضمن رد دفاتر تعاونی مالیات ها و جریمه سنگین ان را از تعاونی مطالبه خواهد کرد.چه کسی جوابگو خواهد بود.این هیات مدیره که سرمایه تعاونی را تمام خودشان برداشته و پس نمیدهند انوقت چی خواهد شد؟

۴- در تعاونی دو فقره وام از بانک صادرات و سپه با بهره ۲۵% و ۲۱% گرفته اند که اقساط وام هم بموقع پرداخت نشده چرا؟ اگر این طلب ها وصول نشودکه نمیشود چی خواهد شد

۵-چطور بهره ۲۵% به بانک باید داد ولی در یک مجمع خصوصی تصویب شده از اقایان هیات مدیره بدهکار فقط ۱۰% بهره اخذ شود؟

۶-در مجمع عمومی تصویب کرده بودیم که نسیه فقط در قبال وثیقه ملکی باشد.حالا این بدهی ۱۶ میلیارد ریالی یا بقیه چه وثیقه ای داده اند؟

۷- خرید مواد از بورس و فروش آن چرا باید ضرر هنگفتی در اخر سال داشته باشد.با توجه به گزارش حسابرسی ضرر واقعی خیلی بیشتر از رقم ابرازی است. تعاونی در سال ۹۲ مبلغ ۴۹۳ ملیون تومان سود بانکی داده چرا؟ ابن سود بانکی چرا باید به اعضای تعاونی تحمیل شود؟

این سود را باید کسی بدهد که از تسهیلات استفاده کرده نه اینکه به همه اعضا تحمیل شود
تعاونی با چه هدفی تعاونی سراسری درست کرده و چرا هزینه هنگفت ان را به ما تحمیل کرده ؟چون اقای ر ض میخواسته عنوان بزرگتری را یدک بکشد. پول داده شده به آن تعاونی کی برگشت خواهد شد؟

۹-تعاونی ۸۳ ملیون تومان خرج نشریه کرده چرا؟ چون اقای ر ض با حسادت و رقابت غیر قابل توصیفی میخواست با انجمن رقابت بکند.اصلا تعاونی که کارش بازرگانی است چکار با نشر مجله؟مگه مجله و نشریه نداشتیم؟رسالت ایشان چی بود؟

۱۰-سال ۹۱ هم تعاونی مبلغ ۵۹۸ ملیون تومان سود بانکی داده که مربوط به بدهی همین چند نفر عضو هیات مدیره میباشد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا