اخبار

اعضای انجمن تولیدکنندگان پلی اتیلن هیات مدیره جدید خود را انتخاب کردند

بسپار می نویسد، مجمع عمومی سالیانه اعضای انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن در روز دوشنبه 5 آبان 1393 در باغ لاله واقع در میدان پونک برگزار شد. در این مجمع آقای مهندس توکلی، دبیر و عضو هیئت مدیره انجمن با تاکید بر اینکه این انجمن از معدود تشکلهایی است که حوزه کار آن کشوری است و محصولات اعضای انجمن در بخش عمرانی کشور و پروژه های بزرگ گاز، آب و فاضلاب استفاده میشود، افزود انجمن برای اولین بار در نمایشگاه ایران پلاست شرکت نمود. همچنین ایشان گزارش کاملی از تعداد جلسات، اساس نامه ها و عملکرد انجمن اظهار نمود. سپس آقای مهندس صحاف، نایب رئیس هیئت مدیره و خزانه دار، گزارش مالی انجمن را اعلام نمود و افزود تمام گزارشهای مالی انجمن از یک هفته قبل روی سایت انجمن در دسترس است. انجمن، 181 میلیون تومان سپرده بانکی (50 میلیون تومان در بانک ایران زمین با سود روزشمار 22% و 131 میلیون تومان در بانک ملت) و 180 میلیون تومان ودیعه رهن دفتر دارد. به علاوه در مورد سایر سود و زیانهای جاری صحبت نمود که در این مورد اعضای انجمن سوالات خود را از ایشان پرسیدند. سپس آقای افشار، بازرس اصلی انجمن و پس از ایشان، آقای مهندس جمالیان، رئیس هیئت مدیره سخنرانی کردند.
آقای مهندس جمالیان یادآور شد که انجمن در سال 81 با 18 عضو پا گرفت و در حال حاضر 202 کارخانه عضو دارد و اعضای آن بیش از یک میلیون و دویست هزار تن تولید دارند. ایشان از ادارات و سازمانهای دولتی شکایت داشت که مانع پیشرفت این صنف هستند و امیدوارند که تمام اعضا در پیشرفت و حفظ این انجمن کوشا باشند.
در پایان مجمع برای انتخاب هیئت مدیره و بازرسان از میان کاندیدهای هیئت مدیره، آقایان توکلی، رشیدی، صدقیانی، مهدوی، فاطمی نیا، زمانزاده، صباغ فرشی، جمالیان، صحاف، معمارزاده، صاحب نسق و کاندیدهای بازرس، آقایان افشار، هنرمند و غلامی، رای گیری شد و به ترتیب آقایان توکلی، جمالیان، صحاف، مهدوی، رشیدی، صاحب نسق و معمارزاده با 107، 71، 65، 63، 59 و 53 رای برای هیئت مدیره انتخاب شدند. همچنین آقای افشار با 69 رای به عنوان بازرس اصلی و آقای هنرمند با 39 رای به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند. به علاوه روزنامه اطلاعات برای درج آگهی های این انجمن انتخاب شد. همچنین در این مجمع آقای فرهادپور نماینده وزارت کار حضور داشتند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا