اخبار

افتتاح مرکز تحقیق و توسعه جدید شرکت BANDERA همزمان با نمایشگاه PLAST 2015

بسپار می نویسد، شرکت BANDERA مرکز جدید تحقیق و توسعه خود را در محل شرکت افتتاح می نماید. مراسم در ۸ مه ۲۰۱۵ (۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴) همزمان با نمایشگاه پلاست ۲۰۱۵ می باشد. شرکت BANDERA همچنین در نمایشگاه پلاست ۲۰۱۵ در سالن ۱۵، غرفه A101/B102 به نمایش ماشین آلات خود می پردازد.
نمایشگاه پلاست به عنوان یک رویداد بین المللی مختص صنعت پلاستیک و لاستیک در محل دائمی نمایشگاه های میلان از ۱۵ تا ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ برگزار می شود. امسال نمایشگاه پلاست همزمان با نمایشگاه بین المللی Expo 2015 می باشد.
این مراسم یکی از رویدادهای منحصر به فردی است که موفقیت یکی از مهمترین شرکت های ایتالیا در صنعت اکستروژن در سطح اروپا را جشن می گیرد .

شرکت BANDERA، که همواره متمرکز بر ایده های بسیار خلاقانه در تحقیق و توسعه می باشد، برنامه های جدید مبنی بر بهینه سازی پیشرفت های تکنولوژیکی در فرآیند شکل دهی مواد پلاستیک ارائه می دهد.

راه حل های شرکت BANDERA که برای تولید پویا، سازگاری با محیط زیست و صرفه جویی انرژی (همه مسائل کلیدی در بخش تولید) طراحی شده اند، بیانگر توانایی این شرکت در بهره برداری از روند بازار در بخش مواد غذایی و بسته بندی صنعتی می باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا