اخبار

دریافت گواهینامه دانش بنیان صنعتی توسط کیمیا جاوید سپاهان

بسپار/ایران پلیمر پس از انجام بررسی های عملکردی و ارزیابی های فنی صورت گرفته توسط کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت های دانش بنیان زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت کیمیا جاوید سپاهان در ردیف شرکت های دانش بنیان صنعتی کشور قرار گرفت.

شرکت ها و موسسات دانش بنیان شامل شرکت ها یا مؤسسات خصوصی یا تعاونی هستند که به منظور هم‌افزایی علم و ثروت، توسعه اقتصاد دانش محور، تحقق اهداف علمی و اقتصادی (شامل گسترش و کاربرد اختراع و نوآوری) و تجاری سازی نتایج تحقیق و توسعه (شامل طراحی و تولید کالا و خدمات) در حوزه فناوری‌های برتر و با ارزش افزوده فراوان تشکیل می شوند.

به گفته محمد رضا صالحی پور، مدیر مرکز تحقیقات پلیمری گروه صنایع گیتی پسند، شرکت کیمیا جاوید سپاهان زیر مجموعه گروه صنایع گیتی پسند در سال ۱۳۷۸ تاسیس و از همان ابتدا با نگاه ویژه موسسین خود در امر تحقیق و توسعه، تولید محصولات دانش محور را در دستور کار خود قرار داده است. این شرکت با ظرفیت تولید ۱۰۰ هزار تن در سال (بیش از ۲۰۰ گرید محصول)  نه تنها سهم بسزایی در جلوگیری از خروج میلیون ها دلار ارز از کشور داشته بلکه صادرات قابل توجهی نیز در گروه محصولات دانش بنیان خود به ارمغان آورده است.

وی با تاکید بر اهمیت فعالیت های تحقیق و توسعه ای در شرکت کیمیا جاوید سپاهان، بیان کرد: برخورداری از برنامه های تحقیق و توسعه در زمینه­ی فناوری های جدید و توسعه کامپاندهای پلیمری ویژه برای صنایع مختلف اعم از صنایع ساختمان، برق و الکترونیک، کشاورزی، قطعات خودرویی، لوازم خانگی و غیره باعث شده تا این شرکت در زمره شرکت های دانش بنیان مورد تایید کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت های دانش بنیان واقع شود.

صالحی پور خاطر نشان کرد: به موجب این گواهینامه شرکت کیمیا جاوید سپاهان، قادر خواهد بود که از حمایت های معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری برخوردار شود.

وی با تبریک این موفقیت به تمامی همراهان و همکاران شرکت کیمیا جاوید سپاهان و گروه صنایع گیتی پسند، اظهار امیدواری کرد، این رویداد گامی در جهت پیشرفت و توسعه محصولات ارایه شده و کسب رضایت بیشتر مشتریان باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر  به سایت این شرکت به آدرس www.kimiajavidco.com مراجعه نمایید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا