اخبار

افزایش تولید روزانه خودرو به 1700 دستگاه

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه توليد روزانه ايران خودرو به 1700 دستگاه افزايش يافته و به زودي اين عدد به دو هزار دستگاه مي رسد، گفت: امسال 6 محصول جدید این شرکت به بازار عرضه می شود.
به گزارش مهر، جواد نجم الدين با اشاره به افزایش 42 درصدی تولید ایران خودرو، گفت: توليد روزانه ايران خودرو در ماه گذشته 1200 دستگاه بوده كه افزايش آن به 1700 دستگاه نشان دهنده نزديك به 42 درصد رشد است.

وي از افزايش توليد روزانه ايران خودرو در هفته آخر مرداد ماه به 2 هزار دستگاه خبر داد و افزود: با توجه به اقدامات به عمل آمده در تامين قطعات، افزايش تيراژ توليد محصول همگام با كيفيت در دستور كار ايران خودرو قرار گرفته است و پيش بيني می شود که روند افزايش توليد ايران خودرو تا پايان سال شتاب بيشتري بگیرد.

مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو با اشاره به اجراي برنامه هاي گسترده ايران خودرو در يك سال اخير در زمينه خودكفايي و تامين قطعات بدون پژو اظهار داشت: امروز، در نتيجه اجراي اين برنامه ها، ايران خودرو موفق شده توليد روزانه را كه در اثر تشديد تحريم ها كاهش شديد يافته بود، بار ديگر افزايش دهد.

نجم الدين يادآور شد: ايران خودرو در سال حماسه سياسي و اقتصادي شش محصول جديد را نيز به بازار عرضه مي كند و اين شركت بنا دارد تاپايان سال جاري 50 هزار دستگاه از توليدات را نيز روانه بازارهاي جهاني كند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا