اخبار

افزایش حجم معاملات فرآیندکاران پلاستیک در آلمان

بسپار می نویسد، فرآیندکاران پلاستیک در آلمان، حجم معاملات خود را در طی سال گذشته افزایش دادند که این مساله بیان کننده ی رشد شتاب یافته تری در مقایسه با سال ۲۰۱۳ و به طور کلی سبقت از اقتصاد می باشد. فروش کلی در سال ۲۰۱۴ تا ۲/۶ درصد افزایش یافته تا به رقمی معادل ۵۹ بیلیون یورو (برابر ۶۷ بیلیون دلار) برسد. طبق گفته‌ی رئیس انجمن بازرگانی این کشور، این ارقام ثبت رکورد جدیدی را نشان می دهد.
در این بین فروش داخلی ۱/۹ درصد (۳۷/۸ بیلیون یورو معادل ۴۳ بیلیون دلار) و صادرات ۳/۴ درصد (۲۱/۲ بیلیون یورو معادل ۲۴ بیلیون دلار) رشد داشته‌اند. لازم به ذکر است که مقدار ماده ای که تحت فرآیند قرار گرفته ۱۳/۶ میلیون تن بوده که در مقایسه با قبل ۳ درصد رشد را نشان می‌دهد. هم زمان با تغییرات ذکر شده، افزایش مشاغل در ۲۸۶۶ شرکت مربوط، ۲/۶ درصد افزایش نشان می‌دهد.
غالبا شرکت‌های با ابعاد کاری متوسط در این صنعت توانسته اند مشاغل زیادی را ایجاد کنند به طوریکه این صنعت در حال حاضر ۳۱۱۰۰۰ شاغل داشته که روند رو به رشدی را نسبت به سال‌های قبل در پیش گرفته اند.
با توجه به نظر خواهی های انجام شده در انجمن بازرگانی، ۶۳ درصد افراد انتظار رشد معاملات را در طی سال جدید داشته در حالی که ۳۰ درصد انتظار عدم تغییر و ۷ درصد کاهش معاملات را پیش بینی کرده اند. اگرچه افزایش قیمت انرژی در آلمان ممکن است در آینده بر این رشد اثرگذار باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا