اخبار

افزودني جديد براي بهبود ويژگي هاي فرآيندي در آميزه‌سازي، قالب گيري و رانشگري

بسپار می نویسد، شركت Struktol با محصولات خود معمولا عملكرد بهتر و فرآيند كردن آسانتر را براي آميزه سازان و فرآيندكاران فراهم مي‌آورد. STRUKTOL® TR 063A روان كننده اي با كارايي بالا و كاهنده ي گرانروي براي آميزه‌هاي نايلون 6 و نايلون 6،6 مي باشد. اين محصول به دليل داشتن ساختار شيميايي ويژه با پلي آميدها سازگار بوده و از نظر عملكردي نسبت به جايگزين هاي سنتي خود نظير واكس هاي استري ، بهتر عمل مي كند. TR 063A براي آميزه سازان و فرآيندكاران از نظر قيمتي نيز بسيار به صرفه مي باشد.
STRUKTOL® TR 063A مي تواند مستقيما در مراحل آميزه سازي اضافه شده و يا توسط فرآيندكاران حين بخش خاصي از فرآيند مصرف شود. اين ماده به صورت گلوله هاي كوچك بوده و مي تواند به دستگاه هاي رانشگري و يا قالب گيري تزريقي افزوده شود.
STRUKTOL® TR 044W تلفيقي از كاهش گرانروي و رهايش بهتر از قالب را براي آميزه ها و رزين هاي پلي كربناتي به ارمغان مي آورد. افزودن تنها مقدار كمي از اين ماده تا 2/0 درصد موجب افزايش جريان مذاب و بهتر پر شدن قالب و رهايش نهايي از قالب مي شود. فرآيندكاراني كه از STRUKTOL® TR 044W در كاربردهاي شفاف استفاده مي كنند، هيچ ميزان كدري مشاهده نخواهند كرد. بهبود شرايط فرآيندپذيري باعث كاهش تنش در قالب در كاربردهاي قالب گيري تزريقي شده كه اين مساله به معني عملكرد بهتر مي باشد. اين محصول همچنين در آميزه هاي پلي كربنات هاي بسيار پر شده نيز كاربرد داشته، باعث بهبود پراكنش و گرانروي كمتر مي شود.
فرآيندكاران نايلون 6 و نايلون 6،6 مي توانند از محصول ديگري به نام STRUKTOL® TR 077 نيز استفاده كنند. اين محصول روان كنندگي خارجي مناسبي در رانشگري و قالب گيري ايجاد مي كند. اين محصول هم چنين مي تواند با استئارات روي جايگزين شده و در ساير

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا