اخبار

افزودنی جدید برای بهبود ویژگی های فرآیندی در آمیزه‌سازی، قالب گیری و رانشگری

بسپار می نویسد، شرکت Struktol با محصولات خود معمولا عملکرد بهتر و فرآیند کردن آسانتر را برای آمیزه سازان و فرآیندکاران فراهم می‌آورد. STRUKTOL® TR 063A روان کننده ای با کارایی بالا و کاهنده ی گرانروی برای آمیزه‌های نایلون ۶ و نایلون ۶،۶ می باشد. این محصول به دلیل داشتن ساختار شیمیایی ویژه با پلی آمیدها سازگار بوده و از نظر عملکردی نسبت به جایگزین های سنتی خود نظیر واکس های استری ، بهتر عمل می کند. TR 063A برای آمیزه سازان و فرآیندکاران از نظر قیمتی نیز بسیار به صرفه می باشد.
STRUKTOL® TR 063A می تواند مستقیما در مراحل آمیزه سازی اضافه شده و یا توسط فرآیندکاران حین بخش خاصی از فرآیند مصرف شود. این ماده به صورت گلوله های کوچک بوده و می تواند به دستگاه های رانشگری و یا قالب گیری تزریقی افزوده شود.
STRUKTOL® TR 044W تلفیقی از کاهش گرانروی و رهایش بهتر از قالب را برای آمیزه ها و رزین های پلی کربناتی به ارمغان می آورد. افزودن تنها مقدار کمی از این ماده تا ۲/۰ درصد موجب افزایش جریان مذاب و بهتر پر شدن قالب و رهایش نهایی از قالب می شود. فرآیندکارانی که از STRUKTOL® TR 044W در کاربردهای شفاف استفاده می کنند، هیچ میزان کدری مشاهده نخواهند کرد. بهبود شرایط فرآیندپذیری باعث کاهش تنش در قالب در کاربردهای قالب گیری تزریقی شده که این مساله به معنی عملکرد بهتر می باشد. این محصول همچنین در آمیزه های پلی کربنات های بسیار پر شده نیز کاربرد داشته، باعث بهبود پراکنش و گرانروی کمتر می شود.
فرآیندکاران نایلون ۶ و نایلون ۶،۶ می توانند از محصول دیگری به نام STRUKTOL® TR 077 نیز استفاده کنند. این محصول روان کنندگی خارجی مناسبی در رانشگری و قالب گیری ایجاد می کند. این محصول هم چنین می تواند با استئارات روی جایگزین شده و در سایر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا