اخبار

انتخابات اتاق ابطال نشده و اعتبارنامه ۴۰ نماینده منتخب امروز اعطا می شود

بسپار می نویسد، دبیرکل اتاق بازرگانی تهران ابطال انتخابات این اتاق را رد کرد و گفت: اعتبارنامه دور جدید هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران از مدت‌ها پیش امضا شده بود تا در جلسه رسمی اعطا شود اما به دلیل طولانی شدن از امروز اعتبارنامه این ۴۰ نفر اعطا می‌شود.
پس از برگزاری انتخابات هشتمین دوره هیأت نمایندگان در تهران و شهرستان‌ها برخی از جناح‌ها و افرادی که از ورود به دور جدید هیأت نمایندگان بازمانده بودند با طرح این موضوع که انتخاب افراد جدید در بخش کشاورزی خلاف آیین‌نامه می‌باشد شکایت خود را در دیوان عدالت اداری برای ابطال انتخابات مطرح کردند. در دو هفته اخیر موضوع تا آنجا پیش رفت که برخی از سایت‌های خبری، خبری مبنی بر ابطال انتخابات توسط دیوان عدالت اداری را نیز مطرح کردند.
خبرگزاری فارس، موضوع را از مجتبی خسرو تاج رئیس شورای عالی نظارت بر انتخابات و برخی از منتخبین هیأت نمایندگان پیگیری کرد که همگی از این موضوع اظهار بی‌اطلاعی کردند.
در عین حال ابراهیم بهادرانی دبیر کل اتاق بازرگانی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در مورد آخرین وضعیت انتخابات اتاق بازرگانی تهران اظهار داشت: اعتبارنامه منتخبین هیأت نمایندگان بازرگانی اتاق تهران از مدت‌ها پیش امضا شده بود و منتظر بودیم تا 20 نماینده دولت نیز از سوی وزیر معرفی شوند تا در جلسه رسمی اعتبارنامه‌ها به افراد داده شود اما به دلیل زمان‌بر شدن موضوع از امروز به تدریج با افراد تماس گرفتیم تا برای دریافت اعتبارنامه خود مراجعه کنند.
وی این را هم گفت که ابلاغیه یا خبری مبنی بر ابطال انتخابات از سوی دیوان عدالت به ما داده نشده و اگر این چنین بود قطعاً اعتبارنامه‌ها امضا نمی‌شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا