اخبار

انتخابات انجمن تخصصی صنایع همگن قطعه سازان خودرو ۲۰ آبان ماه برگزار می شود

بسپار می نویسد، دبیر شورای هماهنگی صنایع همگن قطعه سازان خودرو از برگزاری انتخابات هیات مدیره انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و تولیدکنندگان قطعات خودرو کشور خبر داد.
آرش محبی نژاد گفت: نخستین انتخابات هیات مدیره انجمن تخصصی صنایع همگن با حضور ۱۳ انجمن استانی روز بیستم آبان ماه در محل دبیرخانه شورای هماهنگی صنایع همگن برگزار خواهد شد.
وی افزود: این انتخابات با دستور جلسه تصویب اساسنامه، انتخاب هیأت مدیره، بازرسین و روزنامه کثیرالانتشار برگزار می شود و طی آن با حضور انجمن های فعال استانی و تولیدکنندگان قطعات خودرو تصمیمات مورد نیاز در این زمینه اتخاذ خواهد شد.
محبی نژاد اذعان داشت: ۱۳ انجمن استانی متشکل از استانهای آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، زنجان ، سمنان، فارس، قزوین، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی و کرمانشاه در این انتخابات حضور خواهند داشت.
دبیرشورای هماهنگی انجمن صنایع همگن افزود: قطعه سازان و تولیدکنندگانی که در استان های ذکر شده در حال تولید هستند می توانند با مراجعه به دفاتر انجمن صنایع همگن در استانها نسبت به عضویت در این انجمن اقدام لازم را صورت دهند.
وی افزود: تولیدکنندگان دیگر که در استان خود انجمن صنایع همگن وجود ندارد نیز می توانند بطور مستقیم در این انتخابات شرکت کرده و در کمیته ‘سایر استانها’ از حقوق مورد نیاز در این انجمن استفاده کنند.
محبی نژاد اضافه کرد: متقاضیان می توانند جهت ثبت نام در فرصت باقی مانده طی تماس تلفنی با دفتر دبیرخانه صنایع همگن به شماره تلفن ۰۲۶۳۳۴۱۷۱۸۳ نسبت به کسب اطلاعات بیشتر اقدام لازم را صورت دهند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در طول یک سال گذشته شورای هماهنگی انجمن تخصصی صنایع همگن با حضور در تصمیم سازی های مهم در صنعت خودرو به ارائه راهکارهای متعدد تخصصی در حوزه صنعت خودرو و قطعه پرداخته که امیدواریم این روند با همکاری قطعه سازان دیگر با قدرت بیشتری ادامه پیدا کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا