اخبار

انجمن ملی پلاستیک سایتی جامع را برای ایران پلاست راه اندازی کرد

دکتر قصری در گفتگو با بسپار، به تشریح وب سایت ویژه انجمن ملی برای ایران پلاست 2014 پرداخت.

سرپرست کمیسیون روابط عمومی انجمن ملی، ایجاد سایتی جامع برای دسترسی همه صنعت پلاستیک به اطلاعات مورد نیاز در خصوص ایران پلاست را هدف اصلی راه اندازی این سایت دانست و گفت: ارائه بهتر نقشه سالن ها و به کارگیری به روزترین برنامه نویسی وب برای دسترسی بهتر مخاطبان ایران پلاست، از شاخص ترین فعالیت های این سایت است.

وی با تأکید بر بخش های مختلفی که برای جستجوی این سایت پیش بینی شده گفت: در جستجوی غرفه ها، کاربران پس از جستجو در نام غرفه ها و انتخاب نتایج، می توانند با کلیک روی هر یک از نتایج، غرفه مورد نظر خود را روی نقشه به صورت متمایز شده مشاهده کنند.

قصری افزود: در بخش ثبت آگهی رایگان، غرفه داران ایران پلاست می توانند به صورت رایگان، اطلاعات غرفه خود مانند، نام سالن، شماره غرفه، نام مدیر، زمینه فعالیت، لوگو، ایمیل، شماره تماس، نشانی، نشانی وب و توضیحات مورد نظر خود را پیرامون فعالیت غرفه خود ارائه کنند. بعد از ثبت اطلاعات، یک صفحه اختصاصی که برای همیشه در وب سایت انجمن ملی حفظ خواهد شد و حاوی اطلاعات غرفه داران ایران پلاست 2014 است، در این وب سایت ایجاد می شود و در نمایشگاه های بعدی نیز قابل جستجو و دسترسی است.

عضو هیئت مدیره انجمن ملی پلاستیک با اشاره به بخش مسابقه پیام کوتاه این وب سایت گفت: بخش پیام کوتاه سایت حاوی سؤالی است که کاربران می توانند به آن پاسخ داده و جایزه دریافت کنند. سوال این مسابقه “بهترین خروجی ایران پلاست 2014 کدام گزینه می تواند باشد؟ است و گزینه ها: 1. تقویت تعامل با شرکت های خارجی، 2. اطلاع از آخرین فناوری های تکنولوژیکی صنعت، 3. تقویت ارتباط تولیدکنندگان داخلی با یکدیگر، و 4. ارتباط با مشتریان جدید است. کاربران می توانند با ارسال عدد گزینه مورد نظر به شماره 3000191988 در این مسابقه شرکت کرده و از جوایز آن بهره مند شوند.

سرپرست کمیسیون روابط عمومی انجمن ملی در خصوص منوی اپلیکیشن سایت گفت: انجمن ملی در ایران پلاست 2014، اپلیکیشنی برای نرم افزار اندروید و در صورت امکان برای آیفون آماده می کند که کاربران می توانند به آسانی در حین برگزاری نمایشگاه، غرفه های مورد نظر خود را پیدا کرده و از روی نقشه به سمت غرفه های مورد نظر خود راهنمایی شوند. دسترسی به این اپلیکیشن، از طریق همین وب سایت و فرستنده هایی است که در مبادی ورودی نمایشگاه، به صورت Wi-Fi و یا بلوتوث، فایل ها را به گوشی کاربران ارسال می کنند.

به گفته قصری، بخش اخبار و تصاویر سایت هم شامل دو بخش اخبار تولیدی و اخبار اقتباسی است که بخش تولیدی اخبار، توسط تیم خبری انجمن و با محوریت اخبار ایران پلاست، به تولید خبر می پردازند.

وی افزود: بخش ویدئوهای سایت هم با توجه به تصاویر گرفته شده در حال به روزرسانی است و در این ویدئوها، اعضا به معرفی انجمن و فعالیت های انجام شده و اهداف انجمن می پردازند. همچنین در حین برگزاری نمایشگاه هم، این بخش با ویدئوهایی که به صورت روزانه تهیه و مونتاژ می شوند، به روز خواهد شد.

قصری با اشاره به تلاش این سایت برای دریافت نظرات فعالان صنعت در خصوص ایران پلاست گفت: بخش گزارش و یادداشت وب سایت هم، بازتاب دهنده دیدگاه اعضای انجمن و فعالان صنعت پلاستیک در خصوص ایران پلاست 2014 خواهد بود و نشانی ایمیل info@inpia.ir دریافت کننده یادداشت و دیدگاه فعالان صنعت است.

گفتنی است وب سایت خبری انجمن ملی پلاستیک در ایران پلاست 2014 به نشانی http://iranplast2014.inpia.ir در دسترس فعالان صنعت پلاستیک و رسانه هاست.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا