اخبار

اولین عرضه پلی استایرن تولیدی شرکت محب پلیمر قم در بورس کالا

بسپار می نویسد، روز دوشنبه ۹ تیرماه، شرکت محب پلیمر قم نخستین عرضه پلی استایرن معمولی خود را در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران تجربه می کند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران، عرضه پلی استایرن معمولی تولیدی شرکت محب پلیمر قم در حالی امروز برای اولین بار در بورس کالای ایران صورت می گیرد که درخواست پذیرش این کالا توسط این شرکت در شهریورماه سال ۹۲ به بورس کالا ارائه شد و در هشتاد و نهمین جلسه کمیته عرضه، پذیرش آن مورد تصویب قرار گرفت .
این تولید کننده پلی استایرن معمولی متعهد شده است، شرایط عرضه را به گونه ای فراهم کند که حداقل دوبار در ماه عرضه در بورس داشته باشد. ضمن آنکه این شرکت همچنین متعهد به عرضه ۸۰ درصد از کل تولید خود در بورس کالای ایران است .
بر اساس این گزارش، شرکت محب پلیمر قم از سال ۱۳۸۹ در شهرستان قم مشغول به تولید پلی استایرن معمولی است و ظرفیت اسمی تولید این ماده پلیمری ۲۴ هزار تن در سال می باشد .
گفتنی است، در این روز و در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۲۰۰ تن پلی استایرن معمولی MP08 شرکت محب پلیمر قم به قیمت پایه ۴۹ هزار و ۸۵۰ ریال عرضه می شود.
براساس این گزارش، پلی استایرن معمولی در صنایع لوازم خانگی (یخچال، ظروف آشپزخانه و …)، صنایع خودروسازی ( چراغ های خطر و …) و صنایع تولید ظروف های کریستالی و ظروف تزریقی کریستالی مورد استفاده قرار می گیرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا