اخبار

اپوکسی مقاوم در برابر خوردگی و پخت شونده با گرما

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر می نویسد، شرکت Master Bond محصول جدیدی با نام Supreme 34CA را به تازگی معرفی نموده که چسب های اپوکسی ساختاری با استحکام بسیار زیاد می باشند. این چسب ها مقاومت مضاعفی را در برابر خوردگی مواد شیمیایی بسیار قوی نظیر اسیدها، بازها، حلال ها  و روغن ها را دارا هستند. این محصولات قابلیت سرویس دهی از دمای 80 – درجه ی فارنهایت تا 500 درجه را دارا بوده و فاقد هرگونه حلال می باشد.
از جمله ویژگی های این محصول می توان به خواص جریان پذیری خوب، گرانروی مخلوط 7000 تا 20000 سنتی پواز، نسبت وزنی اختلاط 100 به 50 و پخت در صورت قرارگیری در برابر حرارت اشاره کرد.
این محصول می تواند توسط تفنگ های خاص و یا حتی با دست اعمال شود. این چسب موجب عملکرد طولانی مدت بین سطوح همسان و غیر همسان نظیر فلزات، شیشه، سرامیک ها و پلاستیک ها می گردد. 
این محصول جدید شرکت Master Bond استحکام برشی لبه ی تا psi2500 را داشته و استحکام کششی آن تا psi نیز 12000 می رسد. سختی Shore D این محصول بیش از 75 بوده و دمای انتقال شیشه ای آن 200 تا 210 درجه ی سلسیوس می باشد. رنگ جز اول این محصول تیره و رنگ جز دوم آن روشن است.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا