اخبار

اپوکسی مقاوم در برابر خوردگی و پخت شونده با گرما

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر می نویسد، شرکت Master Bond محصول جدیدی با نام Supreme 34CA را به تازگی معرفی نموده که چسب های اپوکسی ساختاری با استحکام بسیار زیاد می باشند. این چسب ها مقاومت مضاعفی را در برابر خوردگی مواد شیمیایی بسیار قوی نظیر اسیدها، بازها، حلال ها  و روغن ها را دارا هستند. این محصولات قابلیت سرویس دهی از دمای ۸۰ – درجه ی فارنهایت تا ۵۰۰ درجه را دارا بوده و فاقد هرگونه حلال می باشد.
از جمله ویژگی های این محصول می توان به خواص جریان پذیری خوب، گرانروی مخلوط ۷۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ سنتی پواز، نسبت وزنی اختلاط ۱۰۰ به ۵۰ و پخت در صورت قرارگیری در برابر حرارت اشاره کرد.
این محصول می تواند توسط تفنگ های خاص و یا حتی با دست اعمال شود. این چسب موجب عملکرد طولانی مدت بین سطوح همسان و غیر همسان نظیر فلزات، شیشه، سرامیک ها و پلاستیک ها می گردد. 
این محصول جدید شرکت Master Bond استحکام برشی لبه ی تا psi2500 را داشته و استحکام کششی آن تا psi نیز ۱۲۰۰۰ می رسد. سختی Shore D این محصول بیش از ۷۵ بوده و دمای انتقال شیشه ای آن ۲۰۰ تا ۲۱۰ درجه ی سلسیوس می باشد. رنگ جز اول این محصول تیره و رنگ جز دوم آن روشن است.
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا