اخبار

ایران پلاست نهم با حضور دو وزیر افتتاح می شود

نهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست روز پنجشنبه با حضور دو وزیر برگزار می شود.
به گزارش نیپنا این مراسم ساعت 10 روز پنجشنبه 3 مهرماه باحضور وزیر نفت و وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار می شود.
روز نخست این نمایشگاه ویژه بازدید متخصصین است. متقاضیان بازدید در این روز می توانند با مراجعه به سایت نمایشگاه و پر کردن فرم مربوط و همراه داشتن پرینت آن در این روز و سایر روزهای برگزاری نمایشگاه به صورت رایگان از این نمایشگاه بازدید کنند.
در این دوره رکورد میزان حضور تعداد شرکتها در نمایشگاه شکسته شد.در نمایشگاه امسال ٧۶٠ شرکت داخلی و خارجی از ١٣ کشور جهان حضور دارند.
کشورهای ایتالیا، اتریش، ترکیه، تایون، کره جنوبی، چین و هند به صورت پاویون و کشورهای انگلستان، آلمان، اسپانیا، یونان، هلند و امارات به صورت مستقل در نهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست حضور خواهند داشت، ضمن آن که دراین دوره فضای اختصاص داده شده به شرکتهای خارجی نسبت به دوره گذشته رشد چهار برابری را نشان می دهد.
هم اندیشی با حضور مصرف کنندگان و تولید کنندگان مواد اولیه پتروشیمی، مدیران ارشد سازمان بورس کالا و وزارت صنعت، معدن و تجارت با موضوع نحوه عرضه مواد اولیه از برنامه های جانبی روز نخست نهمین نمایشگاه ایران پلاست است. در این مراسم عباس شعری مقدم، معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی و خسروتاج، قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت حضور دارند.
برگزاری سمینار “آینده دنیای پلاستیک” توسط سه شرکت خارجی از کشورهای اتریش و آلمان برنامه حاشیه ای روز دوم این نمایشگاه است. در این مراسم آخرین دستاوردها و فناوریهای روز جهان در حوزه تزریق پلاستیک و ماشین آلات حوزه پلیمر و پلاستیک معرفی می شود.
سمینار پلی هیومن و با شعار ” آیا دوست دارید ٢٠٠ سال یا بیشتر زندگی کنید؟” توسط پرفسور طلایی، دانشمند ایرانی مقیم ژاپن در زمینه آخرین دستاوردهای بشر برای ساخت اعضای بدن با مواد پلیمری در روز سوم این نمایشگاه برگزار می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا