اخبار

با توجه به فضاهای موجود، پیش بینی می شود فردا همه ی متقاضیان گروه محصولات پلاستیکی موفق به ثبت نام شوند

هادی زنوزی اصل، مدیر نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در گفت و گو با بسپار گفت: طبق برنامه قبلی فردا سوم تیرماه، گروه کالایی محصولات می توانند از طریق سایت www.iranplast.ir ثبت نام قطعی مشارکت در نمایشگاه را انجام دهند. وی اعلام کرد علاوه بر سالن های خلیج فارس، میلاد و 40A که قبلا برای این گروه کالایی در نظر گرفته شده بود، سالن 40B نیز به این مجموعه افزوده شده تا شرکت هایی که در پیش ثبت نام اولیه برای حضور در هر دو گروه کالایی مواد اولیه و محصولات اعلام آمادگی کرده بودند و به نوعی فعالیت آنها در این دو گروه دارای همپوشانی ست، بتوانند در این سالن جانمایی کنند.
مدیر نمایشگاه همچنین از ثبت نام کنندگان خواست تا همین امروز با مراجعه به سایت نمایشگاه نقشه سالن ها را به طور دقیق مشاهده کرده و نسبت به محل های مختلف آشنایی قبلی داشته باشند تا فردا بتوانند در مدت زمان کوتاهی نسبت به درج سفارش و رزرو غرفه مورد نظر خود اقدام کنند.
با توجه به اینکه تعداد غرفه های موجود در این سالن ها 230 غرفه بوده و پیش ثبت نام نیز حاکی از همین تعداد درخواست است، پیش بینی می شود فردا تمامی درخواستکنندگان موفق به ثبت نام و جانمایی شوند.
وی همچنین به شرکت هایی که مایل به سفارش فضاهای بزرگ و جزیره ای هستند، توصیه کرد تا به دور از اتلاف وقت و با مراجعه مستقیم به سالن میلاد انتخاب خود را انجام دهند چرا که در این سالن غرفه های بیش از 80 متر و به صورت جزیره ای پیش بینی شده است.
در هر صورت ستاد اجرایی نمایشگاه آمادگی دارد تا برای علاقمندانی که موفق به ثبت نام به دلیل کمبود فضا نشده اند، طبق درخواست کتبی آنها از شرکت سهامی نمایشگاه ها درخواست افزایش فضا و واگذاری سالن های بیشتر نماید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا