اخبار

بازدید همکاران ماهنامه بسپار از موسسه خیریه سمر

صبح امروز کارکنان ماهنامه بسپار در “خانه امید” موسسه خیریه سمر حاضر شدند و ضمن آشنایی نزدیک با فعالیت های این موسسه در حمایت از سلامت جویان مبتلا به سرطان و سایر بیماری های خاص، یک بار دیگر تعهد کردند تا از پتانسیل مجموعه خود برای جذب کمک های مالی به نفع این موسسه بهره بگیرند.
خوانندگان بسپار مطلع هستند که چند سالی ست در آستانه سال نو خورشیدی، این ماهنامه بخشی از درآمدهای خود را برای تامین هزینه های درمان بیماران نیازمند تحت پوشش موسسه خیریه سمر اهدا می کند. چندی است در راستای بر عهده گرفتن مسوولیت های اجتماعی بنگاه های فرهنگی و اقتصادی ارتباط نزدیک تری با این موسسه ایجاد شده است. موسسه یاد شده به مدیریت خانم شهرزاد آیرم که خود از بهبودیافتگان است، علاوه بر کمک های مالی در تامین هزینه های درمان و سبد خوراک سلامت، حمایت های روانی را نیز برای مبتلایان جدی می انگارد. نگاهی به آمار فوت شدگان این مرکز هر کسی را شگفت زده می کند، تنها در سال 1392 از 63 بیمار تحت پوشش تنها 14 نفر از دنیا رفته اند.
گزارش کامل بسپار به منظور آشنایی با این مرکز را در نخستین شماره پیش رو خواهید خواند. از تمامی همراهان و خوانندگان خود دعوت می کنیم تا با مراجعه به سایت این موسسه samarcharity.com از بذل کمک های خود دریغ نکنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا