اخبار

بدون همراهی صنعت پلیمر، برگزاری ایران پلاست دشوار و حتی غیرممکن است

ماهنامه بسپار با ارسال نامه ای سرگشاده به مدیر دهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از وی درخواست کرد تا جلب و جذب مشارکت حداکثری تشکل ها، رسانه های تخصصی و تمامی دست درکاران صنعت پلیمر را برای برگزاری موفق و آبرومند نمایشگاه در دستورکار خود قرار داده و با ارتباط سازی و پررنگ کردن نقش افراد و مجموعه های ذینفع، بسترساز برپایی نمایشگاهی معتبر شود.
در متن این نامه آمده است:

به نام دادار
مدیریت محترم دهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست
جناب آقای مقاره
با درود و احترام
باتوجه به، به روز شدن وبگاه نمایشگاه و اعلام رسمی زمان برگزاری دهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، هر چند مدت کوتاهی از تصدی جنابعالی بر اداره و مدیریت این نمایشگاه گذشته وقضاوت درمورد عملکرد ها بسیار زود است، اما درجایگاه رسانه ای که بیش از پانزده سال در ارتباط نزدیک با فعالان حوزه صنایع پلیمر بوده است، شایسته می دانیم که اصل تعامل با تشکل ها و نیز رسانه های تخصصی در برگزاری نمایشگاهی که می توانسته و می تواند معتبرترین در خاورمیانه باشد، جدی تر گرفته شود. متاسفانه آنچه که در این چند هفته شاهد بوده ایم بر خلاف این روند است. از جمله درخواست این مجله برای گفت و گو بی پاسخ مانده و نیز به اعتراض های رسمی و به حق دست درکاران این صنعت مبنی بر تغییر زمان برگزاری نمایشگاه وقعی گزارده نشده است.
نمایشگاه های معتبر و شناخته شده تخصصی دنیا توسط تشکل های آن حوزه و نمایندگان فعال واحدهای مرتبط سیاست گذاری و امور اجرایی به مجموعه ای کارآمد در حوزه صنعت نمایشگاه داری برون سپاری می شوند. این روال در نمایشگاه ایران پلاست از دوره ای به دوره دیگر متغیر بوده و هیچگاه از یک چارچوب واحد و اثربخش تبعیت نکرده است. بدون همراهی فعالان صنعت پلیمر برگزاری نمایشگاهی درشان این صنعت قطعا دشوار و حتی غیر ممکن خواهد بود.
این مجله ضمن آرزوی موفقیت برای شخص جنابعالی در راهبری برگزاری نمایشگاه، امیدوار است زین پس توان همه ارکان این صنعت (و این مجله به عنوان یک عضو از خانواده صنعت پلیمرکه از بذل آن مضایقه نخواهد کرد) به مشارکت گرفته شود.

با احترام
تبسم علیزادمنیر
مدیر مسوول
رونوشت جهت اطلاع:
– معاون محترم وزیر نفت و مدیر عامل محترم شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران
– حضور محترم انجمن ملی صنایع پلیمر و پلاستیک
– حضور محترم انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تهران
– حضور محترم انجمن صنایع همگن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری
– حضور محترم اتحادیه صنف پلاستیک
– حضور محترم شرکت تعاونی صنایع پلاستیک
– حضور محترم انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی
– حضور محترم انجمن تولید کنندگان مستربچ و کامپاند
– حضور محترم انجمن تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا