اخبار

برای اولین بار در نمایشگاه ایران پلاست: برای بازدیدکنندگان کارت صادر می شود

مدیر اجرایی نمایشگاه ایران پلاست از صدور کارت شناسایی برای بازدیدکنندگان ایران پلاست 2010 خبرداد. فرهاد امینیان مدیر ستاد برگزاری ایران پلاست 2010 در گفتگو با ستاد خبری نمایشگاه با اعلام این خبر گفت: برای اولین بار در نمایشگاه ایران پلاست به جهت جمع آوری اطلاعات بازدیدکنندگان ایران پلاست، برای بازدیدکنندگان کارت شناسایی الکترونیک صادر می شود.
بسپار به نقل از این ستاد افزود: در مبادی ورودی نمایشگاه واحدهایی مستقر شده اندکه با ثبت­نام از بازدیدکنندگان برای آنها کارت الکترونیکی صادر می­کنند، همچنین در ورودی سالن­های نمایشگاهی نیز کیت های قرار گرفته که بازدید کنندگان با قراردادن کارت خود روی این کیت ها وارد سالن می­شوند و به این وسیله مشخصات بازدیدکنندگان هر سالن مشخص می شود.
امینیان با تاکید بر این موضوع که این جمع آوری اطلاعات اولین بار انجام می شود، گفت: جمع آوری این اطلاعات برای آنالیز تخصصی بودن بازدیدکنندگان ایران پلاست کمک فراوانی خواهد کرد. وی با اشاره به تبلیغات گسترده ای که از طریق رسانه‌ها‌ی جمعی انجام شده است، گفت: برای پوشش رسانه ای مناسب این نمایشگاه از خبرنگاران داخلی و خارجی دعوت شده است، همچنین نشریات تخصصی این حوزه در نمایشگاه غرفه دایر کرده اند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا