اخبار

برای دریافت کارت های حضور در نمایشگاه هر چه سریعتر اقدام کنید

بسپار می نویسد، ستاد اجرایی نمایشگاه از غرفه گذاران خواست تا هر چه سریعتر با مراجعه به این ستاد کارت های صادرشده را دریافت نموده و یا با درخواست ارسال از طریق پیک این امر را به انجام برسانند. در حال حاضر تعداد ۳۴۰ کارت صادر شده که تنها ۲۰۰ شرکت برای دریافت کارت های خود مراجعه کرده اند.
این ستاد همچنین اعلام کرد که متاسفانه تا امروز تعداد تقریبی ۲۰۰ شرکت فرم های درخواست و اطلاعات صدور کارت را بر روی سایت این نمایشگاه www.iranplast.ir تکمیل نکرده اند که یا از همین طریق و یا با مراجعه به ستاد و یا ارسال اطلاعات و عکس ها از طریق اایمیل info@iranplast.ir می توانند نسبت به درخواست صدور کارت اقدام و ۴۸ ساعت بعد کارت های خود را دریافت نمایند.
با توجه به اینکه این نخستین دوره ای است که کارت های دعوت از ۱۰ روز پیش از برگزاری نمایشگاه آماده شده است، ستاد اجرایی نمایشگاه از غرفه گذاران درخواست کرد تا همکاری کرد و به منظور جلوگیری از ازدحام های بعدی هر چه سریعتر برای دریافت کارت های خود مراجعه کنند. شماره های ستاد اجرایی نمایشگاه واقع در محل دایمی نمایشگاه های تهران عبارتند از: ۲۲۶۶۲۷۳۱ و ۲۱۹۱۴۰۱۶ و ۲۲۶۶۲۴۹۶ و ۲۲۶۶۲۷۶۷ .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا