اخبار

‘برای فردا’ پیروز انتخابات اتاق تهران: پورقاضی نماینده قاطع صنعت پلیمر شد

بسپار می نویسد، با اعلام نتایج اتاق بازرگانی تهران و کسب 35 کرسی از 40 کرسی نمایندگان این اتاق توسط ائتلاف برای فردا، این ائتلاف با کسب نزدیک به 88 درصد آرا پیروز انتخابات دوره هشتم بود، ائتلافی که توانست بسیاری از چهره های همیشگی این اتاق را در طول دهه ها از گردونه رقابت خارج کند. در این میان اسامی سه فعال مرتبط با صنعت پلیمر در میان راه یافتگان به اتاق به چشم می خورد.
مهدی پورقاضی، مدیرعامل شرکت نیرومندپلیمر که در دوره گذشته نیز در این اتاق حضور داشت، با کسب 845 رای چهارمین بیشترین رای ماخوذه را در بخش صنعت به خود اختصاص داد و با رایی قاطع نماینده صنعت پلیمر کشور در این اتاق شد.
مهدی شریفی نیک نفس که صنعت پلیمر او را در حال حاضر در جایگاه مدیرعاملی شرکت بازرگانی پتروشیمی می شناسند نیز در بخش بازرگانی و با 812 رای به این اتاق راه یافت.
و بالاخره احمد کیمیایی اسدی، مدیرعامل کیمیاالیاف نیز به عنوان نفر چهاردهم به عضویت اتاق بازرگانی تهران درآمد.
هر سه افراد یاد شده در ائتلاف برای فردا حضور داشتند.
بسپار برای همه نمایندگان این دوره خصوصا نمایندگان صنعت پلیمر آرزوی موفقیت و اثربخشی دارد.
نتایج اتاق های بازرگانی استان ها و راهیابی نمایندگان صنعت پلیمر به زودی اعلام خواهد شد.
بسپار باور دارد که انتخابات این دوره از اتاق بازرگانی که با حضور نامزدهایی از بخش پلیمر همراه بود درس های فراوانی برای این حوزه از جامعه صنعتی به همراه دارد که مفصلا به آن خواهیم پرداخت. با این حال حضور تک تک این افراد قطعا در شناخت عمومی از صنعت پلیمر تاثیرگذار و شایسته احترام است. برای سایر نامزدهای بخش پلیمر نیز در فعالیت های حرفه ای و کسب کرسی های بیشتر در دوره های آتی آرزوی بهروزی داریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا