اخبار

برگزاری اولین همایش و نمایشگاه ملی تکنیک های نوین در تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران

بسپار می نویسد، اولین همایش و نمایشگاه ملی تکنیک های نوین در تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران در تاریخ 15-14 مهر ماه سال جاری در سالن همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

دبیرخانه برگزاری این همایش با ارسال نمابر به مجله بسپار ضمن اعلام این خبر افزود: اولین همایش و نمایشگاه ملی تکنیک های نوین در تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران به منظور فراهم آوردن فرصت مناسب برای ارائه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان ملی استاندارد ایران در تاریخ 15-14 مهر ماه سال جاری در سالن همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد.

اهداف موثر در بررسی این کنفرانس تبادل فناوری های نوین و اختراعات جدید پزوهشگران، متخصصین، کارشناسان آزمایشگاه، مدیران، موسسات علمی و پژوهشی، مراکز مختلف آزمایشگاهی و تحقیقاتی و …. برای تحقق اهداف پیش بینی شده و رسیدن به استاندارهای جهانی در این راستا به طور گسترده برنامه ریزی شده است. بطوری که توانمندی های کشور در این زمینه و فراهم سازی بستری برای تبادل فناوری و هم افزایی سازندگان، بازار سازی، تحقیقات، آزمایشگاه متخصصین و کارشناسان با یکدیگر و اطلاعات کافی در مورد پیشرفت تکنولوژی روز را از منابع مختلف جهان و آن را در طراحی و توسعه جهت بهبود کیفیت در تولید بکار گیرند که برای رسیدن به تولید محصول بهتر و با کیفیت به چنین هم اندیشی هایی نیازمند می باشیم.

مطالب مطرح شده در این همایش در حوزه های شیمی، مواد، تجهیزات آزمایشگاهی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، مکانیک، استاندارد و کنترل کیفیت، انرژی و محیط زیست، مدیریت تجهیزات در صنعت نفت و … بوده که فعالیتهای انجام شده در این حوزه بصورت ارائه مقالات علمی، برپایی میزگردها و سخنرانیهای علمی، برپایی نمایشگاه تخصصی و امکان برگزاری کارگاه های آموزشی با کمک شرکت ها و موسسات علاقمند برای مدعوین ارائه خواهد شد.

در این خصوص جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط حامیان مالی، همچنین نحوه واگذاری غرفه ها و اولویت های تعیین شده و دریافت فرم های مربوطه با شماره تلفن 77647641، 7-77654096 و شماره همراه 09192117605 تماس و یا به سایت www.iranlabco.ir مراجعه نمائید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا