اخبار

برگزاری کارگاه های آموزشی در ایران پلاست توسط امیا پارس

مدیرفروش شرکت بازرگانی امیا پارس از برگزاری کارگاه آمیزه سازی مستقیم پی وی سی سخت برای اولین بار با حضور مبدع فرانسوی این روش در حاشیه نمایشگاه بین المللی ایران پلاست هفتم خبر داد.
بسپار به نقل از ستاد خبری ایران پلاست می نویسد، مهندس کلانتری مدیر فروش شرکت امیا پارس اعلامکرد که این شرکت در ایران پلاست 2010 برای آشناسازی صنعت گران و اهالی این صنعت اقدام به برگزاری چندین گارکاه آموزشی خواهد کرد که یکی از مهمترین آنها، کارگاه آمیزه سازی نوین مستقیم پی وی سی سخت است که برای اولین بار در ایران و در حاشیه نمایشگاه ایران پلاست برگزار خواهد شد و مدرس این کارگاه دکتر مولر مبدع این روش است.
مهندس بخش پلیمر شرکت امیا پارس درباره این شیوه ابداعی جدید گفت: در این شیوه نوین که آمیزه سازی مستقیم پی وی سی سخت نام گرفته است، مرحله اختلاط مواد اولیه در دستگاه جداگانه حذف شده است. وی افزود:در این روش به جای مرحله میکس مواد اولیه، دستگاه شبه میکسری مستقیم بالای دستگاه تولید پی وی سی قرار می گیرد و مواد اولیه در آن دستگاه مکش می شود و در نهایت به طور مستقیم محصولات پی وی سی تولید می شود.
کلانتری درباره مزایای این روش گفت: این روش ابداعی علاوه برکاهش زمان تولید در کاهش هزینه های اولیه تولید نیز موثر خواهد بود و همچنین دکتر مولر در این کارگاه توضیح خواهد داد که چه تاثیرات مثبتی این روش در کیفیت محصول تولیدی خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا