اخبار

بزرگترین خط لوله پلی الفینی راه اندازی شد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار می نویسد، شرکت Tehno World با سرمایه‌گذاری جدید خود در خرید فناوری شرکت battenfeld-cincinnati بزرگترین خط تولید لوله PO را در کشور رومانی راه‌اندازی نمود. این شرکت با کمک مالی از اتحادیه اروپا در سال گذشته توانست خط کامل رانشگری را در رومانی نصب و راه‌اندازی نماید. با نصب این خط جدید، تولیدات این شرکت در بخش تولید لوله دو لایه HDPE تا قطر ۲/۱ متر افزایش یافت.

شرکت Tehno World تنها شرکتی در کشور رومانی می‌باشد که قادر به تولید لوله‌هایی با قطر بزرگ است. اکثر خطوط رانشگری لوله‌های صاف یا شیاردار (corrugated) در این شرکت از battenfeld-cincinnati تامین شده است.

رئیس شرکت Tehno World افزود: شرکت battenfeld-cincinnati یک شریک تجاری با ارزش و قابل اعتماد برای ما می‌باشد. این شرکت خدمات بسیار با کیفیتی ارائه داده و به شرکت ما در مسیر توسعه و تولید محصولات جدید کمک شایانی نموده است.”

خط تولید لوله‌های با قطر ۲/۱ متر، لوله‌هایی با قابلیت کارکرد تحت فشار تحت نام‌های تجاری SDR11، SDR17 و SDR26 تولید می‌نماید. این خط تولید مجهز به یک رانشگر مدل solEX 90-40 بعنوان رانشگر اصلی و یک دستگاه uniEX 45-30 بعنوان هم‌رانشگر بوده که هر دو دستگاه به دلیل برخورداری از طراحی بهینه ماردان با بالاترین میزان کارایی عمل می‌نمایند.

سامانه کنترلی این خط تولید با BMCtouch مجهز به صفحه نمایشگر ۱۹ اینچی عمل کرده و از گزینه خدمات دهی از راه دور نیز برخوردار است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا