اخبار

بزرگترین نمایشگاه قطعات و مجموعه های خودرو دیروز در تهران آغاز به کار کرد

بسپار می نویسد، نهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران روز گذشته با مشارکت حدود 800 شرکت داخلی و خارجی و با حضور مقامات دولتی و بخش خصوصی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار کرد.
در این نمایشگاه حدود 450 شرکت داخلی و 440 شرکت خارجی، جدیدترین تجهیزات، صنایع و خدمات مرتبط با حوزه قطعات و مجموعه های خودرو را عرضه و به نمایش گذاشتند.
در نهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران تعداد کشورها از 15 کشور سال قبل، با 33 درصد افزایش به 20 کشور افزایش یافته است. همچنین حضور شرکت های داخلی هم امسال 12 درصد افزایش نشان می دهد.
آلمان، ترکیه، ژاپن، ایتالیا، آرژانتین، هند، فرانسه، انگلیس، اسپانیا، برزیل، بلژیک، چین، عربستان، تایوان، تایلند،کره جنوبی، بوسنی، هلند، سوئد و اتریش کشورهائی هستند که امسال در نمایشگاه مجموعه های خودرو تهران حضور دارند.
نمایشگاه قطعات و مجموعه های خودرو خاورمیانه در فضائی بالغ بر 36 هزار مترمربع و در 13 سالن نمایشگاهی برپاشده که در این بخش هم امسال نسبت به سال گذشته شاهد رشد 11 درصدی هستیم.
در نهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران؛ انواع قطعات و مجموعه های خودرو، انواع ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی، مجموعه های تحقیقاتی و طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، نشریات تخصی صنعت خودرو، لوازم تزئیناتی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک کننده خودور و سایر تجهیزات و خدمات این حوزه در معرض دید علاقمندان قرار گرفته که در این میان عرضه تجهیزات و ماشین آلات ساخت داخل که با تکنولوژی روز تولید شده از اهمیتی ویژه برخوردار است.
براساس گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرار است در حاشیه این رویداد چند کنفرانس و کارگاه علمی آموزشی صنعت خودرو نیز با حضور استادان دانشگاه، کارشناسان و محققان و طراحان برگزار شود.
معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندی های کارخانه ها و شرکت های داخلی، بسترسازی برای توسعه مبادلات و همکاری های صنعتی شرکت های ایرانی و خارجی، توسعه صادرات و یافتن بازارهای جدید صادراتی، ارائه پتانسیل ها و توانمندیهای صنعت قطعه سازی کشور، نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی داخلی و خارجی این حوزه، ایجاد ارتباط های تجاری جدید و انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات موفق جهانی به کشور، فراهم کردن زمینه های لازم برای سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی و کار آفرینی و اشتغال پایدار ؛ مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
نهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران از امروز تا 10 آذر ماه هر روز از ساعت 9 تا 16 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید صنعتگران، تولیدکنندگان، متخصصان و دیگر علاقمندان به این صنعت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا