اخبار

بسپار روز گذشته میهمان برنامه جهانی غذا بود

شب گذشته، دوم آبان ماه نمایشگاه نقاشی کودکان پناهنده به همت برنامه جهانی غذا برگزار شد. در این برنامه که با حضور نمایندگان آژانس های بین المللی در ایران و یاوران برنامه جهانی غذا از جمله ماهنامه بسپار برگزار شد، 38 نقاشی برگزیده کودکان پناهجو در معرض نمایش و فروش قرار گرفت. عواید فروش این نقاشی ها مستقیما به نفع کودک صاحب اثر هزینه خواهد شد. این مراسم با اجراهای اختصاصی و افتخاری گروه موسیقی پالت همراه بود.
نگار گرامی، نماینده برنامه جهانی غذا در ایران گفت: دنیای تمام بچه های پناهنده به رغم سختی و مشقتی که در زندگی تحمل می کنند، پر از رنگ است. وی در ادامه به دغدغه گرسنگی در جهان اشاره کرد و گفت: گرسنگی در جهان آنقدر اهمیت دارد که نمی توان به راحتی از کنار آن و از کنار کودکان مبتلا به آن گذشت.
جالب است بدانید که بسیاری از پناهجویان با دریافت ظروف روغن (غذایی) اهدایی از WFP انگیزه فرستادن کودکان دختر خود را به مدرسه پیدا می کنند.
در این برنامه در مجموع حدود 22 نقاشی به فروش رفت که سهم بسپار نیز یکی از این تابلوها بود. دختر نقاش این تابلو که احتمالا دغدغه امنیت دارد، در کنار نقاشی خود نوشته می خواهد در آینده پلیس شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا