اخبار

بسپار هم در نمایشگاه رنگ، رزین، پوشش های صنعتی و کامپوزیت شرکت نخواهد کرد

در پی تکرار در برخوردهای غیرمسئولانه مدیران برگزاری نمایشگاه رنگ، رزین، پوشش های صنعتی و کامپوزیت تهران در شرکت بانیان امید، این مجله نیز در نمایشگاه یاد شده به عنوان غرفه گذار مشارکت نخواهد کرد.
این شرکت همه ساله با افزایش فشار بر رسانه های منتقد از جمله بسپار، بالاخره با حذف حداقل های موضوعیت حضور این مجلات در نمایشگاه، یک بار دیگر در راستای روشهای حذفی خود گام برداشت. بانیان امید در آخرین اقدام خود با افزودن موادی به مقررات عمومی نمایشگاه (که در هیچ نمایشگاه دیگری مشابه آن دیده نشده است)، با تاکید بر نام نشریات، آنان را از فروش، اخذ اشتراک و حتی ارایه نمونه مجلات به صورت رایگان به بازدیدکنندگان در محل غرفه در این نمایشگاه منع کرده است. در چنین شرایطی بدیهی است که دلیلی برای حضور بسپار در نمایشگاه و ارتباط چهره به چهره با مخاطبین که در انتظار دریافت مجله هستند، باقی نخواهد ماند.
این در حالی است که در تمامی نمایشگاه های تخصصی و معتبر دنیا مجلات تخصصی در بهترین مکانهای نمایشگاهی جانمایی شده و فرصت مغتنمی را برای جذب مخاطب جدید پیدا می کنند. هیچ ممنوعیتی از نظر فروش و اخذ اشتراک های سالانه برای آنها وجود ندارد و اتفاقا مخاطبان تلاش می کنند تا اشتراک خود را در زمان نمایشگاه و با تخفیف های ارایه شده نمایشگاهی در محل نمایشگاه تجدید کنند.
قبلا انجمن کامپوزیت ایران نیز نسبت به عدم انجام تعهدات شرکت بانیان امید در مقابل این انجمن هشدار داده و عدم حضور اعضای خود را در این نمایشگاه اعلام کرده بود. انجمن تولیدکنندگان رنگ و رزین نیز یک سال در میان در این نمایشگاه سالانه شرکت می کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا